GÖNÜL SOFRASI RAHMET PINARI
13 Nisan 2018 ( 4782 izlenme )
Reklamlar

15 GÜNDE 5 KİLO ZAYIFLATAN SODALI, LİMONLU ve AlkaMine li FORM ÇAYI


“Yeşil Çay, Maden Suyu, Limon ve AlkaMine ” İLE YAĞLARINIZI YAKIN, ZAYIFLAYIN… Son günlerin popüler diyetleri arasında giren bu mucizevi çayın faydaları ve zayıflamaya olan etkisi inanılmaz derecede fazla.

Bir çok kişi tarafından olumlu sonuçlar getiren bu çayı (maden suyu + limon + yeşil çay +AlkaMine)Peki, bu mucize çay nasıl zayıflatıyor, neden bu kadar popüler oldu? İşte cevabı;

YEŞİL ÇAYIN ZAYIFLAMAYA ETKİSİ: Yeşil çay iştahı bastırır, yağları yakar ve vücudumuzun ihtiyaç duyduğu tüm mineralleri karşılar. Ayrıca yeşil çay mükemmel bir antioksidan özelliğe sahiptir. Yeşil çaya bu özelliği veren polifenol adlı bitkisel bileşenler aynı zamanda yağ yakımını da hızlandırır. Bu konuda bir çok bilimsel araştırma mevcuttur.

MADEN SUYU – SODA ZAYIFLATIR MI? İçerdiği mineraller sayesinde zayıflamaya yardımcı olur. Hazımsızlığa çok iyi gelir ve metabolizma hızlandırıcı özelliğe sahiptir. Limon’un Zayıflamaya etkisi: Limon hücrelerde depolanan yağların vücuttan dışarı atılmasını kolaylaştırır. Vücutta enerji artışını ve yağ yakımını sağlar. AlkaMine 84 organik mineralli Himalaya tuzu eğinden üretilen ve pH 10.5 olduğundan vücuttaki tosinleri atma ve yağ eritme özelliğinden dolayı vücudun alkali olmasını ve kalıcı kilo vermenizi sağlar.

Bu hazırlanan Form Çayının tam faydalı olması için, Sole Magnetic Su canlandırma çubuğu ile de canlandırılmalı ki hücre kanalında tamamı geçip fayda sağlaya.
Şimdi gelelim bu mükemmel zayıflatıcı içeceğimiz ile yağ yakımını hızlandırıcı form çayının hazırlanışına;

Malzemelerimiz; Yarım litre kaynar su,, 2 Tatlı kaşığı yeşil çay, Yarım limon, 1 Şişe maden suyu, İçilecek her bardak çaya 1 veya 2 damla AlkaMine ilave edin.

Yeşil Çay + Maden Suyu + Limon + AlkaMine ile Zayıflama Çayı Nasıl Yapılır? Yapılışı: Yarım litre kaynar suya 2 tatlı kaşığı yeşil çay atıp 10 dakika kadar demlenmesini bekliyoruz.

Daha sonra yarım limonu sıkarak kabuğu ile birlikte demlenen yeşil çayın içine atıyoruz. Ardından maden suyunu de ekleyerek hazır hale getiriyoruz. Daha sonra her bardağa 1 veya 2 damla AlkaMine yi ilave ederek Zayıflama Çayımızı içiyoruz.

Sodalı, limonlu ve AlkaMineli yeşil çayımızı oda sıcaklığında gün içerisinde öğün aralarında içiyoruz.
Her gün düzenli olarak yukarıda tarifini verdiğimiz gibi sodalı, limonlu ve AlkaMineli yeşil çay içmek çok fazla yağ yaktırıyor, zayıflatıyor…

Bunu paylaş:

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Dalgıç Denizin Dibinden Öyle Bir Canlı Çıkardı Ki.. BEYNE EN ÇOK ZARAR VEREN 10 YİYECEK-UZAK DUR !!! Duha Süresi ve faziletleri Evi Korumak Devamını Okuyun..