GÖNÜL SOFRASI RAHMET PINARI
08 Eylül 2018 ( 7196 izlenme )
Reklamlar

30 Dakikada Ayak Ağrılarınızdan Kurtulun

Şişmiş Ayak ve Ayak Bileğine 2 Doğal Yöntemli Çözüm

Şişen Ayak Bileklerine ve Ayak Şişmesine Karşı Tavsiye Edebileceğimiz 2 Doğal Tedavi Yöntemi

Ödem Ve Şişme :  Vücut dokusunda sıvıların anormal birikmesidir. İş hayatımız,yüksek tansiyon ve böbrek problemleri gibi bir çok sebep ödeme sebep olabilir.

Ödem vücudun herhangi bir bölümünde oluşabileceği gibi, en çok ayaklarda, bileklerde, bacaklarda, kollarda ve ellerde görülür.

Bazen bu durum ağrılı olmayabilir fakat yine de rahatsızlık verir. Siz yine de bir ayağınızda ya da bacağınızda diğeriyle kıyaslandığında şişlik görürseniz, hemen bir doktora danışmalısınız. Zira kan pıhtısı oluşmuş olabilir.

Şişmiş Ayak İçin 2 Önerebileceğimiz Yöntem

1-) Ayak Şişkinliğine İçin Nane Banyosu
Yarım bardak nane yaprağı
4 bardak su
Nane yapraklarını suyla dolu bir tencereye koyun, 10 dakika süre ile kaynatın. Sonra kaynamış olan nane yapraklarını ateşten alıp 10 dakika soğumasını bekleyin. Suyu bir kovaya alın ve ayağınızı kovaya sokarak otuz dakika içinde bekletin.

2-) Tonik Banyosu
Kulağınıza elbette yabancı ve saçma gelecek ama tonik banyosu yapmak şişmiş bileklere ya da ayaklara gerçekten çok iyi geliyor. Ayağınızı sıcak tonik suyuna sokun ve 30 dakika bekletin. Köpükleri ve içindeki kinin ödeminizi azaltacaktır.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

İbrahim Erkal'ın Sağlık Durumunda Son Durum Çiçeğinizin dibine tarçın dökerseniz... Yumurta Kabuğu Zarının Faydaları (Ağrı, Romatizma, Kireçlenme) Evlilikte K-avgaları Bitiren 20 Cümle. Bol Bol Kullanalım