GÖNÜL SOFRASI RAHMET PINARI
30 Nisan 2018 ( 3577 izlenme )
Reklamlar

30 saniye boyunca bu noktaya basarsanız ne mi olur? Yapanlar etkilerini hayretle gördü..


Vücutta bazı aktif noktalar bulunur. Bunlara kısaca akapunktur noktaları denir. Bildiğiniz gibi akapunktur noktalarına bası uygulayarak pek çok sağlık sorununa doğal çözüm bulmak mümkündür.

Size önereceğimiz ağrı kesici yöntem yine bu akapunktur noktaları ile ilgili. Elinizin baş parmağı ve işaret parmağı arasında bulunan bölgeye parmağınızla baskı uygulayın. 30 saniye sonra, diğer elinizdeki aynı bölgeye yine 30 saniyelik baskı uygulaması yapın.Baş ağrınızın çok çok azaldığını veya tamamen geçtiğini göreceksiniz. Burada hemen size ufak bir hatırlatmada da bulunayım. Uygulamayı doğru şekilde yapmanız çok önemlidir. Bu işlem aynı zamanda çok stresli olduğunuz zamanlarda stresi azaltmak için de kullanılır.

İŞE YARADIYSA MUTLAKA SEN DE BU YAZIYI ARKADAŞLARINLA PAYLAŞ

Bunu paylaş:

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

DÜNYADA ARASAN, BULAMAZSIN: Bu ağaç sadece Türkiye’de var! GERÇEKTEN SÜPERRR OLMUŞŞ (MUCİT HASAN KUM'UN KAZMA VE ÇAPALAMA MAKİNESİ) GÖZLERİNİZE İNANAMAYACAKSINIZ.....SURİYE'DE ŞEHİT OLAN BİR İNSANIN MEZARI 3 AY SONRA AÇILIYOR VE CESET OLDUĞU GİBİ DURUYOR.. İdrar Yolu Enfeksiyonuna Birebir