GÖNÜL SOFRASI RAHMET PINARI
25 Kasım 2018 ( 69971 izlenme )
Reklamlar

62 Yaşında Bile Olsanız 40 Yaşında Görüneceksiniz Sırrı: Aspirin + Limon


Yüzünüzü gençleştirecek ve yüz hatlarınızdaki kırışıklıkları giderecek mucizevi bir maskeden sizlere bahsedeceğiz. Maskenin adı Aspirin + Limon Maskesi. Evinizde kolaylıkla yapabileceğiniz bu maske özellikle Cilt Kırışıklıkları ve Sivilcelere çok iyi geliyor. Ayrıca yüzünüzü adeta bir ay gibi parlatıp ışıl ışıl yapıyor.

Aspirinde bulunan Salisilik asit cildi düzenler ve temizler. Ciltteki yaraları geçirir ve lekeleri giderir.

Limonda bildiğiniz üzere adeta bir şifa kaynağıdır. Suyu antibakteriyeldir. Suyunda cilde iyi geldiği bilinen ve cilt lekelerini yok eden bir de etken madde mevcuttur.

İşte bu süper ikiliyi ve bir kaç özel maddeyi karıştırarak Cilt lekelerine,kırışıklıklara ve sivilcelere veda edeceksiniz.

Gelelim bu güzel karışımın malzemelerine ve hazırlanışına

Malzemeler
6 Adet aspirin
1 Adet limon
Bal
Zeytin yağı (Kuru ciltli olanlar için)
Karbonat
Yapılışı
Aspirinleri havadan dövdükten sonra bir porselen kase içine alın. Üzerine 2 yemek kaşığı limon suyunu ekleyin. Aspirin ve limon etkileşime girip yoğun bir kıvam aldığında, 2 çay kaşığı bal ekleyin.
Eğer kuru bir cildiniz varsa 2 çay kaşığı zeytin yağı ekleyin. Tüm malzemeyi güzelce karıştırın.

Peki ya Maskenin Uygulanışı Nasıl?

Hazırladığını bu maskeyi yüzünüzün tamamına veya yalnızca sivilceli bölgeye uygulayın. Ardından, Maske cildinizde yarım saat kaldıktan sonra karbonatlı nemli bez ile cildinizden maskeyi arındırın.

Bu maskeyi ihtiyaca göre haftada 3 defaya kadar uygulayabilirsiniz.
Ardından bir parça pamuğa döktüğünüz maden suyuyla temizleyin. İyice temizlediğinizden emin olun; çünkü cildinizde limon kalırsa ve güneşe maruz kalırsanız cildinizde leke kalabilir.

UNUTMAYIN!
Hassas ciltlere kullanmayın.
Göz bölgesini koruyun.
Çocuklardan uzat tutun.
Takipçi yorumu: Bu karışımı uzun yıllar yapan bir teyzeyi tanıyorum. kendisi tahminimce 62 yaşında ve cildi çok güzel. hiç kırışıklık yok. Bana sürekli aspirin ve limon ile cilt temizliği yaptığını söylemişti.


Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Nasırlardan Kurtulmanın En Etkili 6 Doğal Yolu -Üstün Dökmen’in Kü-çük Şeyler Adlı Kitabı-ndan Çok Anlamlı 10 Alıntı Römorkun altında kahvaltı ölümle bitti ÖLÜM ALLAH'IN EMRİ, BUNU DİKKATLE İZLEYİN