GÖNÜL SOFRASI RAHMET PINARI
14 Şubat 2018 ( 141610 izlenme )
Reklamlar

62 Yaşında Olsa Da 40 Yaşında Görünüyor – Sır: Aspirin ve Limon


Evde Yapabileceğiniz Bu Karışım Ile Birlikte Cilt Hücreleriniz Daha Canlı Görünecek. 62 Yaşında Olsanız Dahi 40 Yaşındaki Bir Kişinin Cildine Kavuşabilirsiniz. Maskenin Yapılışı

Malzemeler; 6 Adet Aspirin, 1 Adet Limon, Bal, Zeytin Yağı (Kuru Ciltli Olanlar Için), Karbonat  
Nasıl Yapılır? Aspirinleri Havadan Dövdükten Sonra Bir Porselen Kase Içine Alın Ve Üzerine 2 Yemek Kaşığı Limon Suyunu Ekleyin. Aspirin Ve Limon Etkileşime Girip Yoğun Bir Kıvam Aldığında Bu Karışıma 2 Çay Kaşığı Bal Ekleyin Ve Sonrasında (Eğer Kuru Bir Cildiniz Varsa 2 Çay Kaşığı Zeytin Yağı Ekleyin) Karıştırın.

Bu Karışımı Yüzünüzün Tamamına Veya Yalnızca Sivilceli Bölgeye Uygulayın. Maske Cildinizde Yarım Saat Kaldıktan Sonra Karbonatlı Nemli Bez Ile Cildinizden Maskeyi Arındırın. Bu Maskeyi Ihtiyaca Göre Haftada 3 Defaya Kadar Uygulayabilirsiniz.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

CEVİZ KÜRÜ İLE TROİDE VEDA UZMANLAR AÇIKLADI.. BAKIN NASILMIŞ? "Sıcak Su" İçmenin Sizi Şaşırtacak 12 Faydası Tıp Dünyası Bu Mucizeyi Konuşuyor! 2 Adet Aspirin Bir Bardak Suyun İçinde Ezerek Eritin ve Sonra… Sadece 2 Malzemeyle Vücudunuzdan Tüm Yağları ve Parazitleri Kaldırın!