GÖNÜL SOFRASI RAHMET PINARI
17 Haziran 2018 ( 19807 izlenme )
Reklamlar

7 ZEYTİN 1 İNCİRİ BİRLİKTE YEMENİN İNANILMAZ FAYDASI (ALTIN ORAN)

Kuran-ı Kerim’de yer alan zeytin ve incir yemenin faydalarını, yaşlanma sürecini yavaşlatmayı amaç edinen Japon bilim insanları da keşfetmiştir.


Kuran-ı Kerim’de yer alan zeytin ve incir yemenin faydalarını, yaşlanma sürecini yavaşlatmayı amaç edinen Japon bilim insanları da keşfetmiştir. 

Hatta ardından, aynı bilginin Kuran-ı Kerim’de de yer aldığını öğrendiklerinde çok şaşırdıklarını ifade etmişlerdir.Refleksoloji Uzmanı Esat Başaran, 7 zeytin 1 incir formülünü yeniden gündeme getirmiş ve bu formül sayesinde tam 35 kilo verdiğini açıklamıştır. 

Esat Başaran’ın bu açıklamalarını dinleyenler, bu kürü uygulamaya başlamıştır.7 zeytin 1 incir kürünün, kilo vermeye yardımcı olması dışında pek çok faydası vardır. Bunlar aşağıdaki gibidir;

Nefes kontrolünde etkilidir. Kalbi güçlendirir ve kalp damar hastalıklarına karşı koruma sağlar.İnsan bedeni için çok değerli ve önemlidir.

Çok güçlü bir antioksidandır, hücreleri yeniler.

Tokluk hissinin uzun süre devam etmesini sağlar ve yağ yakımında etkilidir. Dolayısıyla kilo vermeye yardımcıdır.Kemik ve diş sağlığı için çok faydalıdır.Süt içemeyenler için de bu ikiliyitüketmeleri önerilir, ciddi bir kalsiyum kaynağıdır.

Kanser hücrelerinin büyümesini ve metastazı önler.Kişilik bozukluğunda etkilidir.Öksürük ve alerjik astımı olanlar için önerilir.Yaşlanmayı geciktirir ve kaliteli bir yaşlılık için yardımcıdır.

Zeka gelişimini artırır.7 Zeytin 1 İncir Kürü Nasıl Yapılır?Sabah kalkınca ve gece yatarken olmak üzere günde 2 defa uygulanır.

7 adet zeytin tüketilir tüketilmez, hemen ardından da 1 incir tüketilir.Zeytinleri ve inciri arka arkaya, ya da aynı anda tüketmek çok önemlidir; 

çünkü ancak ikisi bir aradaolunca etki göstermektedirler.İncirin kuru ya da taze incir olması önemli değildir.İncirin içini açıp zeytinleri içine de yerleştirebilirsiniz; böylece birlikte tüketmiş olursunuz.

Zeytinlerin siyah ya da yeşil olması herhangi bir fark yaratmaz.Zeytinin ve incirin organik olması önemlidir.Kür 21 günün ardından etkisini göstermeye başlar.Bu kürü şeker hastaları da tüketebilir. 

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Hesapsız Cennete Giren Zümreler Volvo'ya Arkadan Çarpan Aracın Haline Bakın Kanı Temizliyor, Kansızlığı Gideriyor Mor Soğanı Sütle Karıştırıp.. Mucizeye şahit olun! Bakınız o sorunu anında nasıl yok ediyor