GÖNÜL SOFRASI RAHMET PINARI
08 Ağustos 2018 ( 5512 izlenme )
Reklamlar

72 Saatte Bağırsaklardan Toksin Atan Karışım

Fazla kilolu ve obez olmayan kişilerin bile bağırsaklarında en az 3 kilo kadar toksin bulunduğu söyleniyor. Ancak alternatif tıp uzmanları sağlıklı beslenmenin yanında birazdan vereceğimiz karışımla toksinleri vücuttan 72 saatte atılacağını belirtiyor.

Kötü beslenme alışkanlıkları dengesiz beslenme zamanla bağırsaklarınızda toksin birikimine neden olabilir. Aynı zamanda stres, sıkıntı ve gerginlik durumu gibi ruhsal problemler zamanla bağırsaklarınızda toksin birikmesine neden olabilir. Bu toksinleri hızlı bir şekilde atmanız için size önerbileceğimiz bir tarifimiz var.
İşte 72 saatte bağırsaklardan toksinleri atan karışım tarifi…

Malzemeler
– Organik elma sirkesi – 1 Çorba kaşığı
– Organik limon suyu – 2 çorba kaşığı

– Organik zencefil – 1 yemek kaşığı
– Deniz tuzu – bir tutam(az miktarda)
– 1 bardak içme suyu

Hazırlanışı
Bir bardak içme suyunu kaynatın ve içerisine tuz ilave edin. Ardından diğer malzemeleri de ekleyip iyice karıştırın. Kahvaltılardan önce her zaman boş mideyle içilmesi gerekiyor.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

GERÇEKTEN SÜPERRR OLMUŞŞ (MUCİT HASAN KUM'UN KAZMA VE ÇAPALAMA MAKİNESİ) Abdest Alıp Namaz Kılmak Çok Mu Zor Geliyor? İzleyin Beyaz dutun iyi geldiği hastalıklar ve alternatif tedavi yöntemleri “Acaba, Kur’anda geçen MÜ’MİNLERİN ÖZELLİKLERİNDEN kaçını taşıyorum…,?”