GÖNÜL SOFRASI RAHMET PINARI
30 Nisan 2019 ( 156 izlenme )
Reklamlar

A-ltın Süt Karaciğer ve Be-yni Koruyor, Da-marlardaki Pıhtıla-şmayı Önlüyor

Y*alnızca iki malzeme ile hazırlanan altın süt karışımı bir çok hastalığa karşı şifa sağlıyor. Kolon, sinir sist*emi ve kemik dokusu için oldukça faydalı bir karışım olan altın süt aynı zamanda eklem ağrıları tedavisinde bitkisel bir takviye olarak tercih ediliyor.

*Romatizma ve artrite gibi eklem hastalıklarında tedavi edici özellik gösteriyor. Aynı zamanda altın süt b*ağışıklık sistemini güçlendiren özelliği sayesinde kansere yakalanma riskini azaltıyor ve kansere karşı vücutta koruma sağlıyor.

*Zerdeçal, süt ve su birleşimiyle oluşan karışım kar*aciğeri temizlemede, vücutta ki toksinleri temizleme de ve sindirim sistemini düzene sokmada yardımcı oluyor.
Altın Süt Nasıl Hazırlanır?
Malzemeler:

* 40 gram zerdeçal (yaklaşık 3 yemek kaşığı)

* 1 su bardağından biraz daha az su (100-150 ml su)

* Süt

*Altın Süt Tarifi:
İlk olarak su ve toz zerdeçal karıştırılır. Ardından ocağa alınarak yaklaşık 8 dakika kadar pişirilir. Karışım macun kıvamına gelecektir. Eğer katı bir kıvamda olu*rsa bir miktar daha su ilave edebilirsiniz. Macun kıvamına geldikten sonra ocağın altını kapatın. Hazırladığınız bu karışımı 40 gün boyunca buzdolabında muhafaza edebilirsiniz.

* Zerdeçal ve su ile hazırladığınız bu macundan her gün gece yatmadan önce ve sabah kahvaltı sonrası olmak üzere günde 2 defa 1 çay kaşığı macunu 1 bardak süt ile k*arıştırarak tüketmelisiniz. Dilerseniz altın sütünüzü bal ile tatlandırabilirsiniz. Düzenli kullandığınızda daha etkili ve hızla faydasını göreceksiniz.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bu Şifalı Bitkinin Bir Tek Ölüme Çaresi Yok! OY MAŞAALLAH HOROZDAKİ BOYA POSA BAK Bosna horozu ilk defa görenler 100 Gramında Binlerce Vitamin var ; Hemen deneyin Kantaron yağı nedir? Faydaları neler? Neye iyi gelir?