GÖNÜL SOFRASI RAHMET PINARI
10 Şubat 2018 ( 1833 izlenme )
Reklamlar

Afrin semalarında ilginç görüntü..

İHA’larımız Afrin semalarında görüntülendi

Zeytin Dalı Harekatında Mehmetçik’in gözü kulağı olan milli gururumuz yerli İnsansız Hava Araçları(İHA), Afrin’de teröristleri 7/24 takip ediyor. Yerli İHA’nın Suriye’nin Afrin bölgesinde görev yaptığı esnada çekilen görüntüsü dikkat çekti.

Hatay’ın Kırıkhan ilçesinin karşısındaki terör mevzileri, Türk Silahlı Kuvvetlerine (TSK) ait savaş uçakları ve topçu birliklerince vuruluyor. Öte yandan yerli İnsansız Hava Aracı Bayraktar TB2 Suriye’nin Afrin bölgesinde uçarken dolunayla birlikte objektiflere takıldı.

Bölgedeki stratejik noktaları ele geçiren TSK ve ÖSO askerleri, Afrin’in merkezine doğru adım adım ilerliyor.
AFRİN’İ İHA’LAR İZLİYOR Savunma sanayiinde büyük bir atılım yapan Türkiye, Zeytin Dalı Harekatı’nda da yerli ve milli üretim mühimmat kullanıyor.

Afrin bölgesinde uçan yerli İnsansız Hava Aracı Bayraktar TB2 ise dolunayla birlikte objektiflere yansıyarak kartpostallık bir görüntü oluşturdu.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Vücutta bomba etkisi yapar! Kanserli hücreleri yok ediyor, gastrite çok iyi geliyor, şekeri düşürüyor, Şiddetin çocuklar üzerine olan etkisi ile ilgili İZLENMESİ GEREKEN BİR VİDEO Alman doktor kansere doğal tedavi buldu, hükümet onun önünü kesti! ALLAH ÖLÜMÜN HAYIRLISINI VERSİN