GÖNÜL SOFRASI RAHMET PINARI
10 Şubat 2018 ( 1892 izlenme )
Reklamlar

Afrin semalarında ilginç görüntü..

İHA’larımız Afrin semalarında görüntülendi

Zeytin Dalı Harekatında Mehmetçik’in gözü kulağı olan milli gururumuz yerli İnsansız Hava Araçları(İHA), Afrin’de teröristleri 7/24 takip ediyor. Yerli İHA’nın Suriye’nin Afrin bölgesinde görev yaptığı esnada çekilen görüntüsü dikkat çekti.

Hatay’ın Kırıkhan ilçesinin karşısındaki terör mevzileri, Türk Silahlı Kuvvetlerine (TSK) ait savaş uçakları ve topçu birliklerince vuruluyor. Öte yandan yerli İnsansız Hava Aracı Bayraktar TB2 Suriye’nin Afrin bölgesinde uçarken dolunayla birlikte objektiflere takıldı.

Bölgedeki stratejik noktaları ele geçiren TSK ve ÖSO askerleri, Afrin’in merkezine doğru adım adım ilerliyor.
AFRİN’İ İHA’LAR İZLİYOR Savunma sanayiinde büyük bir atılım yapan Türkiye, Zeytin Dalı Harekatı’nda da yerli ve milli üretim mühimmat kullanıyor.

Afrin bölgesinde uçan yerli İnsansız Hava Aracı Bayraktar TB2 ise dolunayla birlikte objektiflere yansıyarak kartpostallık bir görüntü oluşturdu.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Her Gün Kullanıyoruz Dikkat! Kanser Yapıyor… ARAÇ KULLANIRKEN EMNİYET KEMERİ TAKMIYORSANIZ BU VİDEOYU İYİ İZLEYİN! Bu Ezan Gavuru Müslüman Eder Maşallah Gençlere Mucize gibi Derenin Ortasındaki Taşın üstünde Mahsur kalan Karıncaya Mevla Teala Yaprak Gönderiyor Karaya Ulastırıyor