GÖNÜL SOFRASI RAHMET PINARI
26 Ocak 2018 ( 1538 izlenme )
Reklamlar

Ahşap Mobilyalarda Oluşan Çizikleri Yok Etmek Mümkün – Eşyalarınız İlk Günkü Gibi Görünecek


Ahşap eşya ve mobilyaların çizilmelerini önlemek çok zordur. Değerli bir ahşap eşyanızdaki çiziklerin giderilmesi ise size çok pahalıya mal olacaktır. Peki, ahşaplardaki çizikleri kendi kendinize hiç para ödemeden giderebileceğini biliyor muydunuz? Yazıyı okuduktan sonra öğreneceksiniz.

Bu ipucunu öğrendikten sonra çizilen ahşap eşyalarınızı eski haline döndürmek için tonlarca para saçmayacaksınız. Ahşap eşyalardaki çizikleri gidermek için üç malzemeye ihtiyacınız var:, Ütü, Havlu, Su

İşte yapılışı: Ütünüzü en yüksek dereceye getirin. Çizilen bölgeye havluyu koyun ve ütülemeye başlayın.

Ütüyle havlunun üzerinde daireler için. Çiziğin olduğu bölgede ütüyü 10 saniye bekletin. Eğer havlu çok kurursa, çizilen bölgeye ütüden su püskürtün. Havluyu üstüne kapatarak ütülemeye devam edin.

Çizikler giderilene kadar ütüye devam edin.Ütü havluyu ısıtırken, havlu da ahşabın içindeki suyun çizilen bölgedeki boşluğu doldurmasını sağlar. Böylelikle, çizilen bölgeler tekrardan düzleşir ve göze kötü görünen çizikler kapanır.

Akıllı yöntem bütün ahşap yapımı eşyalarda işe yarıyor. Bundan böyle bu yöntemi kesinlikle deneyin deriz!

Akıllıca yöntemi arkadaşlarınızla paylaşmayı ihmal etmeyin.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Ne Kadar Tatlılar Değil mi ? :) Bu İçecek Akciğerleri Zararlı Mukuslardan Temizliyor Allah herkese iyilik yapmayı nasip etsin 6 Diş Kavrulmuş Sarımsak Yedikten 24 Saat Sonra Vücudunuzda Gerçekleşenler