GÖNÜL SOFRASI RAHMET PINARI
20 Ocak 2018 ( 10630 izlenme )
Reklamlar

Amerikalı Doktor’dan 4. aşama kanseri yenen, kanserli tümörlerin %80ini yok eden tarifi!

Dr. Kelley Eidem Kanser iyileştiren biberli formülü KelleyEidem “Kanseri iyileştiren doktor” adlı kitabını yazarken basit bir tedavi yöntemi keşfediyor. Destek aramakta olan birçok insanı kendi tedavisine kattı.

Kanseri kendinden geçirmek isteyen modern tıp, inatla, birçok malzemeyi yıllarca dahil etmeye çalışmıyor aynı zamanda hastayı da kendinden geçiriyor. Bu kanser tedavileri genellikle acı verir, pahalıdır ve korkutucu koşullar altında yapılır.

Şans eseri, bu gelişmiş kanser tedavisi çok pahalı ve acı verici değildir.. UCLA(Kaliforniya Üniversitesi) araştırmacıları, kırmızı biberlerin kanser önleme gücü araştırmasında büyük bir adım attı. Habanero biberi formülüyle tümörleri% 80i yok etmeyi başardılar. New Mexico eyaletindeki istatistiklere göre, insanlar Amerika’nın diğer 50 eyaletinden farklı olarak en düşük ölüm oranına sahipler.

Yaklaşık 7 yıl boyunca, Habanero biberi ile kanseri iyileştirme başarısını araştırdılar. UCLA araştırmacıları, kansere karşı son derece güçlü bir silah olan onun yöntemini doğruladı. Biberleri sevmiyorsanız biberleri günlük, konserve olmayan teze zencefil ile değiştirebilirsiniz. Zencefil kanser hücrelerinin ölümüne ve tamamen yok olmasına neden olur.

Dr. Kelley Eidem Kanser iyileştiren biberli formülü malzemeler, Acı Kırmızı Habanero biberi veya zencefil, Sarımsak, Köy Tereyağı, Dr. Kelley Eidem Kanser iyileştiren biberli formülü kullanımı

Biberlerin ve sarımsağın etken maddesi hızlı difüzördür, bu nedenle her gün bunu yapmanız gerekir. Önce bir habanero biberini öğütmeniz ve bir dilim ekmeğe koymanız, tohumları da kullanmanız gerekir. Sonra iki sarımsak dişini ezin, ekmeğe koyun ve bir parça tereyağı ile örtün. En iyisi organik ya da çiğ tereyağı kullanmaktır, herhangi bir tür margarini kullanmayın. Zencefil neredeyse habanero biberi kadar çok etkilidir, bu yüzden biber yemeyenlerin zencefil kullanması mümkündür.

Tarifi sonraki altı ay boyunca kullanmaya devam etti. Sonrasında tek bir kanserli tümör olmadığı ortaya çıktı. Lütfen paylaşalım belki birine şifa olur.

www.kadindayasam.com özel haberidir. Haberin aktif linki verilmeden kullanılamaz.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yalova'da korkunç ölüm! SADECE 3 GÜNDE GÖBEK, SIRT VE BACAK YAĞLARINI PARÇALAYARAK YOK EDER. Eklem Ağrıları İçin Zencefil Karahindiba çayı kanser hücrelerini yok ediyor