GÖNÜL SOFRASI RAHMET PINARI
15 Kasım 2017 ( 14886 izlenme )
Reklamlar

Antalya’daki hortum sonrası kıyıya vurdu

Kemer’in Çamyuva Mahallesi sahiline yaklaşık 25 metre mesafede 5 metre uzunluğunda ölü balina bulundu. Dün gece denizde başlayıp Demre, Finike ve Kumluca ilçelerinde etkili olan hortum ve fırtına nedeniyle kıyıya vurduğu tahmin edilen balina ölüsünü gören vatandaşlar sahile akın etti. Vatandaşlar ölü balinanın fotoğrafını çekerken, olayı jandarma ve belediye ekiplerine bildirdi.

Balinanın bulunduğu noktaya gelen jandarma ekipleri ise durumu Akdeniz Üniversitesi Su Ürünleri Fakültesi görevlilerine haber verdi.

Antalya’da etkili olan yağış sonrası bazı ilçelerde büyük hasar oluşurken, 25 kişi hafif şekilde yaralandı. Kemer ilçesinde de vatandaşlar, sahilde 5 metre uzunluğunda ölü balina buldu.

Antalya’da etkili olan şiddetli yağış ve fırtına Kaş, Finike, Demre ve Kumluca ilçelerinde çok sayıda tarım arazisi ve seralar ile deniz kıyısındaki ev ve araçlarda büyük hasara yol açtı. Devrilen ağaçlar ve çatılardan kopan parçalar 25 kişinin hafif yaralanmasına neden oldu.

Kemer ilçesinde ise yaklaşık 5 metre uzunluğundaki ölü balinanın kıyıya vurduğu görüldü.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Ödem Söktürücü Çay Tarifi Metabolizmayı Hızlandırıyor ve Zayıflatıyor Kemoterapiden 100 kat daha etkili inanılmaz bitki Fatma Demir Olayı - Gelin Necla Yalan Söylediğini İtiraf Ediyor.. TAVUĞUN KARNINDAN TÜMÖR FIŞKIRIYOR..!