GÖNÜL SOFRASI RAHMET PINARI
10 Haziran 2018 ( 23100 izlenme )
Reklamlar

Bağırsakları Temizleyip 3 Haftada 10 Kilo Verin

Vücut tarafından sindirilemeyen bazı gıdalar birikir. Genelde kalın bağırsakta mukus şeklinde biriken bu gıdalar toksin oluşmasına neden olur. Bağırsak içinde biriken bu toksinler günlük hayatta baş ağrısı, yorgunluk, halsizlik gibi sorunlara neden olabilir. 

Yeterli uykuya rağmen sabahları yataktan yorgun kalkıyor, daha gün bitmeden sizin enerjiniz bitiyor, çok fazla yemek yemediğiniz halde kilo alıyor ve kendinizi sürekli halsiz hissediyorsanız nedeni bu toksinler olabilir. 

Tüm bu şikayetleri sonlandırmak için bağırsak temizleyici bir diyet önerimiz var. Bağırsak temizleme kürü olarak da geçen bu kürü uygulayarak 3 hafta içinde 10 kiloya kadar zayıflayabilirsiniz.

Bağırsak Temizleme Kürü Nasıl Yapılır?
Malzemeler
1 su bardağı kadar içme suyu
1 adet elma
1 yemek kaşığı chia tohumu
1 çorba kaşığı keten tohumu
1 çorba kaşığı bal


Hazırlanışı ve Uygulanışı
Kür için chia tohumu hariç diğer malzemeleri bardak içine alıp üzerine su ekleyin. Malzemeleri güzelce karıştırın. En son üzerine chia tohumu da ekleyip karıştırın. Karıştırdığınız bu kürü sabahları aç karnına tüketmeniz gerekir. 3 hafta boyunca ara vermeden bu kürü uyguladığınızda ve günde en az 2,5 litre su tükettiğinizde 10 kiloya kadar zayıflayabilirsiniz. Hem sağlıklı kilo vermek, hem de sağlığınıza kavuşmak için bu kürü uygulayabilirsiniz.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Gece Yatmadan Önce Bir Diş Sarımsak Yutmak – Faydası sizi çok şaşırtacak! GİZLİ KAMERAYLA ÇEKİLEN BU ANLARA ŞOK OLACAKSINIZ KAFASINDAKİ TÜRBANDAN UTANMAYAN SÜSLÜMANLAR BAKIN NE YAPARKEN YAKALANDI TOPLUMSAL TEPKİ İÇİN BEGEN PAYLAŞ YORUM YAP YAKALANSINLAR A101 MARKET AKTÜEL ÜRÜNLERİ (YENİ) Uçu-ktan Mide Problemlerine, Birçok Soruna Kısa Sürede Ç-züm Olan Şifa Dolu Lezzet: Melisa Çayı