GÖNÜL SOFRASI RAHMET PINARI
04 Mart 2018 ( 17252 izlenme )
Reklamlar

Bu Doğal Çay Akciğerlerinizi İyileştirir romatizmaya iyi gelir


Kekik, antik çağlardan beri kullanılmakta olan, çok güçlü sağlığa yararları olan önemli bir tıbbi bitkidir.

Kekik akciğer sağlığı için çok gerekli şifalı bitkilerin başında gelir. Öksürüğü geçirmek ve solunum yolu hastalıklarını iyileştirmek için kullanılır. Kekik ayrıca doğal bir balgam söktürücü ve antiseptiktir ve bu özelliği de hem çay hem de buhar olarak solumak için kekiği ideal kılar.

Isırganotu ise yine yüzyıllar boyunca çok çeşitli tıbbi amaçlarla kullanılmış mucizevi bir bitkidir ve ana özelliklerinden biri de kan dolaşımı ile akciğerleri temizleyip arındırmasıdır. şimdi bu iki süper malzeme ile size akciğerlerinizi arındıracağımız çay tarifini yazacağım.

Malzemeler:, 1 yemek kaşığı kekik (30 g),, 1 yemek kaşığı kurutulmuş ısırganotu (30 g),, 1 bardak su, 1 yemek kaşığı bal

Yapılışı: İlk yapmanız gereken suyu kaynatın. Su kaynadığında ocağı kapatarak, içine kekik ve ısırgan otunu ekleyin ve 15-20 dakika boyunca demleyin.

Ardından, çay soğurken bir 10 dakika kadar daha bekletebilirsiniz. Ardından 1 yemek kaşığı bal ekleyin ve yavaşça için, içerken çayın buharını da solumayı ihmal etmeyin. Bu çay ayrıca oldukça sakinleştiricidir. Günde iki bardak içebilirsiniz.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Sigarayı Bırakmak İçin Doğal Esans Yağları Zikir çeken kediler CERRAHİ İŞLEME SON! SUYU 10 YAŞ GENÇLEŞTİRİR! YÜKSEK ŞEKERİ DÜŞÜRÜR, KİLO VERDİRİR! Hırsızlık Yapan Üç Çocuk Annesini Yakaladı – Gerçeği Öğrenince Her Şey Değişti