GÖNÜL SOFRASI RAHMET PINARI
14 Şubat 2018 ( 353 izlenme )
Reklamlar

BU GÖRÜNTÜLERE DİYANETTEN OLAY YORUM! “TÜYLERİMİZ DİKEN DİKEN OLUYOR”

Diyanet İşleri Başkanı Erbaş’tan Adnan Oktar’a Sert Eleştiri: Akli Dengesi Bozulmuş

Diyanet İşleri Bakanı Ali Erbaş, Adnan Oktar’ı “Gördüğümüz zaman tüylerimiz diken diken oluyor. Tamamen akli dengesi bozulmuş!” sözleriyle eleştirdi.

Gazete ve televizyonların Ankara temsilcileriyle Diyanet İşleri Başkanlığında bir araya gelen, Diyanet İşleri Bakanı Ali Erbaş, Adnan Oktar’ı “İnşallahlar, maşallahlar havada uçuşuyor, dini bir takım referanslar ve orada dansöz oynatıyorsun böyle bir şey olabilir mi? Tamamen akli dengesi herhalde bozulmuş” sözleriyle eleştirdi.

“GÖRDÜĞÜMÜZ ZAMAN TÜYLERİMİZ DİKEN DİKEN OLUYOR” İşte Erbaş’ın sözlerinden öne çıkanlar: Bizim de gördüğümüz zaman tüylerimizi diken diken eden, zaten bakmakta doğru değil öyle bir kanala. Bu kişi vaktiyle Yahudilik, Masonluk kitabını hazırlayan bir grubun başındaydı. Şimdi kendisi Mason olduğunu söylüyor. Tamamen akli dengesi herhalde bozulmuş. O konuda ceza aldı. Yahudilere ve Masonlara hakaretten ceza aldı. Şimdi öyle.

“AKLİ DENGESİ BOZULMUŞ BİR İNSAN” Cezaevinde yatış sebeplerinden birisi de Atatürk’e hakarettir. 90’lı ya da 80’li yıllarda ben çok iyi biliyorum Atatürk’e hakaretten cezaevinde kaldı ama şimdi en büyük Atatürkçü olarak kendisini söylüyor. Dengesi bozulmuş bir insan. Biz bunun doğru olmadığını söylüyoruz.

“İNŞALLAHLAR, MAŞALLAHLAR HAVADA UÇUŞUYOR” Ama o televizyonu kapatma yetkisi Diyanet İşleri Başkanlığında değil ki, yetki kimdeyse onun kapatması lazım. İnşallahlar, maşallahlar havada uçuşuyor, dini bir takım referanslar ve orada dansöz oynatıyorsun böyle bir şey olabilir mi?

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bu Çamaşırlık Harika22 Hametan Krem Nedir Sinüzite Çözüm Zencefil ve Üzüm On Beş Günde Karın yağlarından Kurtulun