GÖNÜL SOFRASI RAHMET PINARI
03 Ocak 2018 ( 4673 izlenme )
Reklamlar

Bu Karışımla Diş Ağrısından Saniyeler İçinde Kurtulun

Diş ağrısının en büyük özelliği genellikle kendini gece göstermesidir, bunun sebebi ise vücut artık kendini dinlemeye geçtiği için ağrı sızı hep gece yaşanır. Elbette diş ağrısına hazırlıksız yakalanabilirsiniz, bu gibi durumlarda ağrı kesici bile her zaman iş görmez.

Dolayısı ile daha etkili bir karışıma ihtiyaç duyulur, birazdan sayacağım malzemeleri dişiniz ağrımıyorken tedarik etmenizde fayda var.
 Ansızın gelen sıkıcı diş ağrısını yaşamak istemiyorsanız elbette.

Siz, siz olun dişinizde problem olduğunu hissettiğiniz anda doktora başvurun, aksi halde ilerleyen safhalarda değil karışım yada ağrı kesici, dişe uygulanan lokal anestezi bile işe yaramıyor.
 Neredeyse tüm diş ağrılarında etkili çözüm sunan karışımı bir yere not almanızda fayda var.

Bu karışımın etkili olduğu diş sorunlarını saymak gerekirse : 
Diş çürümesi,
Bir dişin kaybı,
Kırık dişler,
plaka, 
Dişte apne,
Düşen düz ya da dökülen dolgular,
Dolgu veya kronların yetersiz yerleştirilmesi.

Hazırlanışı: Yarım çay kaşığı sarımsak tozuyla, yarım çay kaşığı karanfil tozunu karıştırın. Üzerine 1 çay kaşığına yakın hindistan cevizi yağı ekleyip iyice karıştırın. Sonra ağrıyan bölgeye sürün, daha derine inmesi için bir diş fırçası kullanın. Tekrarlayan ağrı için günde birkaç kez kullanabilirsiniz.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Kefeninizi Alın..Allah Kabul Etmedi İkinci kez evlat acısı yaşadılar Doğal müshil ile bağırsaklardan 3 kilo zehir atın.. Kulağa viksli pamuk koymanın şaşırtıcı etkileri..