GÖNÜL SOFRASI RAHMET PINARI
16 Kasım 2017 ( 8215 izlenme )
Reklamlar

Bu zencefilli karışımdan içince 3 saat içince vücudunuzda olanlara inanamayacaksınız

Uzun zaman önce, nesiller sağlıklı kalmanın yollarını arıyorlardı. Bunu yapmak için, egzersiz, iyi beslenme ve doğal tıp gibi farklı yöntemlere başvuruyorlar. Bu nedenle, bu makale, zencefilin insan sağlığı üzerindeki güçlü etkilerini size anlatacak. Ve bir tarif verecek. Zencefil, yemeklerimize egzotik bir dokunuş veren kuvvetli bir aroma ve lezzete sahip bir köküdür. En seçkin özellikleri arasında antibakteriyel, anti-iltihap ve antioksidan vardır. Tüm bunlar sağlığımızı iyileştirmeye katkıda bulunur. Günde 3 gram bu kökü tüketerek vücudunuz inanılmaz şeyler oluyor. Özellikle ilk 3 saat boyunca vücudunuzda nasıl çalıştığını hissedersiniz. Çünkü zencefil kökü bakterileri ve toksinleri vücudunuzdan temizliyor. Bütün bunlar, onu tükettikten sonraki ilk saatler içinde olur. İkinci saatte, bütün vücudunuz tamamen rahatlamış gibi hissedeceksiniz.
İnanılmaz faydaları:
Her tür kanseri, özellikle kolon kanseriyle savaşın.
Termal özelliklere sahip olarak, yağ yakıcı vücuda katkıda bulunur.
Bulantı ve baş dönmesini tamamen ortadan kaldırır.
Gaz gibi problemlerle mücadele edin.
Şişkinliği azaltır ve rahatlatır.
Adet kramplarını azaltır.
ZENCEFİLLİ , LİMON VE Tarçınlı muhteşem karışım
Malzemeler:
Zencefil (1 küçük parça).
Limon suyu (1 adet).
Tarçın (2 çay kaşığı).
Nane yaprakları (birkaç tutam).
Mineral su (0,75 litre).(varsa etkisi artar yoksa normal su)
Hazırlama ve kullanma:
Yapılması gereken ilk şey suyu kaynatmaktır. Kaynama noktasına geldiğinde limon, zencefil ve tarçın parçalarını ekleyin. 15-20 dakika kaynatın ve süzgeçle süzün. Biraz soğumasına izin vereceğiz. Şimdi bu kökün tüm erdemlerinden yararlanmak ve sağlığınızı geliştirmek için başlayın. Bu makaleyi sosyal paylaşım ağlarında paylaşmayı unutma. Böylece, diğer insanlar zencefil tüketmenin tüm avantajlarını öğrenmeye başlayacak herkese faydamız olacak.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Pek bilinmez! Rızkın Genişlemesi için gerekli 12 Kural Vitamin Eksikliğinin Vücutta Görülen 8 Belirtisi SUBHANALLAH... BU NASIL BİR CANLI! İlk kez görülen her yaratılan şey iman artırır... Hele de bu canlı hayvanlar gurubundaysa.... İzleyin imanınız artsın... Evladın Böylesi