GÖNÜL SOFRASI RAHMET PINARI
23 Nisan 2018 ( 3282 izlenme )
Reklamlar

Bunu Yapın Nasırlarınızdan Kurtulun!Ayaklardaki nasırların nasıl rahatsız edici , günlük hayatı zorlaştırıcı olduğunu tüm nasır sahipleri bilirler. Rahatsız edici ayakkabılar giyilmesinden dolayı ,sürtünmeden oluşanbir reaksiyon verir ayaklarımız ve ayaklarımızı korumak için üst derimiz kalınlaşır, kurur ve nasırları oluşturur.
Piyasada birçok krem, nasır bandı veya teknik var ancak uygulamalar sonrası işe yarasalar da sonrasında tekrarlamasına engel olamıyorlar.

Cilt üzerinde tekrarlayan sürtünme ve basınç Çok sıkı ayakkabı kullanımıSandaletler veya çorapsız giyilen ayakkabılarEvde sık sık çorapsız dolaşmak
Cilt üzerinde tekrarlayan sürtünme ve basınçÇok sıkı ayakkabı kullanımıSandaletler veya çorapsız giyilen ayakkabılarEvde sık sık çorapsız dolaşmak

Yapılışı: Bir tencereye 1 bardak sıcak su koyun, içine cezveyi oturtun, lanolini eritin. Badem yağı ve Gliserin ‘i de ekleyin. Karıştırmaya devam edin.
Yapılışı: Bir tencereye 1 bardak sıcak su koyun, içine cezveyi oturtun, lanolini eritin. Badem yağı ve Gliserin ‘i de ekleyin. Karıştırmaya devam edin.Lavanta yağını ekleyin.Cezveyi sudan çıkartın. Ilındıktan sonra boş küçük bir kaba dökün. Soğumaya bırakın.

Lavanta yağını ekleyin.Cezveyi sudan çıkartın. Ilındıktan sonra boş küçük bir kaba dökün. Soğumaya bırakın.

NOT: Ayaklarınızı yıkayın, hazırladığınız karışımı sadece ayaklarınızın üzerindeki sert ve nasırlı yerlere sürün ve 10 dakika ovun, 2 dakika ara verip tekrar 10 dakika ovun. Ayda 2 veya 3 defa kullanın, düzenli olarak kullanırsanız, sonuçlardan memnun kalacaksınız. Evinizde yoksa, tüm malzemeleri aktarlarda bulabilirsiniz. 100 ml saf lanolin 15 TL gliserin, badem yağı ve lavanta yağı ise 5 TL civarında.

Bunu paylaş:

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

YATMADAN ÖNCE 1 DİŞ SARIMSAK YUTMANIN BOMBA ETKİSİ 4 adet bademi 24 saat boyunca suda bekletip yediğinizde.. Günde 10 Gram Tüketilirse Öyle Bir Faydası Var ki! Borç Nasıl Ödenir