GÖNÜL SOFRASI RAHMET PINARI
26 Ocak 2018 ( 2165 izlenme )
Reklamlar

Cilt Lekelerine 10 Mucize Çözüm

– Portakal kabuğu : Portakal kabuğunda bol miktarda C vitamini ve antioksidan vardır. Cildi canlandırır aynı zamanda lekeleri yok eder. Portakal kabuklarını kesip suya atın bu karışımı yüzünüze sürebilirsiniz.

– Papaya : Papayayı ezip ılık sütle karıştırın ve yüzünüzdeki lekelerin üstüne yavaş yavaş sürün ve biraz bekletip durulayın.

– Sarımsak : Sarımsağın faydaları saymakla bitmiyor. Sivilceli ya da lekeli yere sarımsağı sürün, sonuç olumlu olacaktır.

– Patates : Patateste bol miktarda bulunan nişasta lekeleri onarır. Göz altı morluklarına da iyi gelir.

– Üzüm çekirdeğinin özü : Üzümün çekirdeğinin özü dezenfektan niteliğindedir. Suyun içine damlatacağınız 2-3 damla özü damlatıp yüzünüze sürün.

– Limon suyu : Limon yağlı ciltler için bir tonik vazifesi de görür, aynı zamanda siyah noktaları da geçirir ve gözenekleri temizler.

– Aloe vera : Aloe veranın yaprağında bulunan jel, lekeleri onarır ve cildi yeniler. Yaprağını alıp lekeli yere sürün biraz bekledikten sonra yıkayın.

– Domates suyu : Domates C vitamini kaynağıdır ve güçlü bir antioksidandır. Kabuklarını soyup, püre yapın. Yüzünüze yavaş yavaş sürün, 10 dakika kadar bekletip durulayın.

– Salatalık : Salatalık lekeleri temizler ve cildi iyileştirir. C vitamini içerirken aynı zamanda antioksidan özelliğine sahiptir. Salatalığın kabuklarını lekeli yerlere sürebilirsiniz.

– Havuç veya havuç suyu : Havucu direkt olarak ya da havuç suyunu lekeli yere sürün. Biraz bekletip yıkayın.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Siyah Lekeleri Yok Eden Doğal Yöntem Şeker,tansiyon, tüberküloz, grip, hepatit, menenjit, aids ve daha çok fazla sağlık sorununa... Kadir Gecesi alimlere göre Ramazan ayının son 10 gününde aranmalı. ZEKA GERİLİĞİNE YOL AÇAN UYGULAMADAN AVRUPA VAZGEÇTİ. TÜRKİYE’DE YAYGINLAŞIYOR