GÖNÜL SOFRASI RAHMET PINARI
24 Ocak 2018 ( 9567 izlenme )
Reklamlar

Çok Dikkatli Olun!

Tekirdağ bölgesinde işinden çıkıp, otobüsle evine gitmekte olan genç bir bayanın telefonu çalmış.Genç bayan telefonunu açmış. Arka fonda telsiz sesleri duyuluyormuş.Telefona çıkan bir erkek, emniyetten aradığını söylemiş

“Bulunduğunuz yeri hemen bildirin. Size soracaklarımız var. Bulunduğunuz yere gelip, sizi alacağız” demiş.Genç bayan, bulunduğu otobüsün içinde çok tedirgin olmuş, panik yapmış.

Telefondaki şahsa, “Otobüsteyim, evime gidiyorum” demiş.Kendisini polis olarak tanıtan şahıs, “Hemen otobüsten in, bulunduğun yeri bize bildir. Gelip alacağız” diye ısrar etmiş.Otobüste bulunan ve konuşmaya tanık olan yaşlı bir adam , “Kızım, sen araçtan inme. En yakın polis karakoluna git, durumunu anlat.Gerekirse gelip seni karakoldan alsınlar” diye akıl vermiş.Telefondaki uyarı üzerine araçtan inmeye hazırlanan genç bayan, bu tavsiyeye uymuş. Önce nişanlısını bulup aramış, sonra nişanlısı ile birlikte karakola gidip, durumunu anlatmış.

Karakolda görevli polisler, genç bayanı arayanların “Organ mafyası” Üyesi olduklarını bu kişilerin Bulgaristan’dan geldiklerini, rastgele telefon numaraları çevirip, insanları ağlarına düşürmeye çalıştıklarını anlatmış.Cep telefonundan tanımadığınız insanlar sizi arayıp, yönlendirmeye kalkışırsa, çok dikkatli olun.Başkalarını da uyarmak için paylaşın

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Zengin ile Derviş Adamın Hikayesi 3 yaşındaki Afgan çocuk, yangında can verdi İbrahim Saraçoğlu Göbek Eritme Kürü BUNU MUTLAKA OKUYUP PAYLAŞIN BELKİ SİZDE BİR HAYAT KURTARABİLİRSİNİZ !!!