GÖNÜL SOFRASI RAHMET PINARI
10 Kasım 2017 ( 25766 izlenme )
Reklamlar

Devamını Okuyun...

ATV'de yayınlanan Müge Anlı'nın sunduğu programda Fatma Uyanık her yerde aranıyor. Karaman'da 6 Ekim tarihinde kaybolan 32 yaşındaki Fatma Uyanık öldürüldü mü? Fatma Uyanık'a ne oldu ailesi neden Karaman'a döndü?

Karaman'da 6 ekim tarihinden beri kayıp olan Fatma Uyanık'a ne oldu? İstanbul'a gelen ve bir aydır kız kardeşlerini arayan aile Karaman'a geri döndü. Peki Fatma Uyanık'a ne oldu?
32 yaşındaki Fatma Uyanık'ın akıbetiyle ilgili araştırmalar devam ediyor. Ailenin İstanbul'dan Karaman'a geri dönmesi nedeniyle herkes merakla Fatma Uyanık'a ne olduğunu merak ediyor. Mehmet Dağcı ve Vahap Varlı arasında şüpheler devam ediyor.

MEHMET DAĞCI MI VAHAP VARLI MI YALAN MI SÖYLÜYOR?

Perşembe günü yayına bağlanan bir görgü tanığı bir kamyonun içinde çığlık duyduğunu söylüyor. İddiaya göre 22 yaşındaki Vahap Varlı, o gün 2 kez kamyonu kullandı. Vahap Varlı bu iddiaları ise kesin bir dille reddediyor. Diğer görgü tanığı olan Mehmet Dağcı ise Vahap'ı arabada gördüğünü ve kamyonetin arkasında bir kadın olduğunu söylüyor. 

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Böylesi ne görüldü! Ne duyuldu! Aslan namaz kılan adama bakın ne yapıyor. İzleyince İnsanın Resmen içi ürperiyor Her Türlü Sıkıntının giderilmesi ve isteklerimiz İçin Şahmeran Duası GASTRİT VE MİDE SORUNLARINDAN SONSUZA KADAR KURTULUN ! Üstelik bir yudumu yetiyor