GÖNÜL SOFRASI RAHMET PINARI
05 Mart 2018 ( 5219 izlenme )
Reklamlar

Doğal müshil ile bağırsaklardan 3 kilo zehir atın..Bağırsaklarınızdan ” 3 kilograma kadar Sıkışmış zehirleri” atacaksınız. Bu Doğal Müshil ile üstelik bir Gün içinde! Vücudumuzun toksin ve atıklarını atmaya yardımcı olan birçok ilaç ve müshil var. Bununla birlikte, bazı doğal besinler bu ilaçlardan çok daha etkilidir ve en önemli şey onlardan hiçbir yan etki bulunmamasıdır.

Kuru erikler lif açısından içeriği yüksek olması ve kabızlık gibi bir çok bağırsak sorununu çok kısa sürede hafifletilebilmesi ve dışkı yumuşatması gibi etkileri vardır. Hurma da mükemmel bir doğal müshil olarak bilinir. Bu ikilinin sağlığa 10larca faydası var.

Hemen tarif geçelim %100 doğal müshil tarifi
Malzemeler • 5 bardak kaynatılmış su • 1 fincan (150 gr) hurma • 1 fincan (150 gr) kuru erik %100 doğal müshil yapılışı Bu tamamen doğal ve etkili çare hazırlanması çok basit ve hızlıdır. Suyu kaynatın hurma ve erikleri, küçük parçalara ayırın. 15 dakika kısık ateşte pişirin Sabah bu karışımdan aç karna 1 bardak al.

Bu karışımı yoğurt, tahıl, bir parça ekmek ve ile de yiyebilirsiniz. Ayrıca, bir bardak suya 5-6 erik ilave ekleyin. Karışımı geceden hazırlayıp dolapta sabah içmek üzere yiyebilirsiniz.
İlave öneriler: • Bağırsak düzensizliğini önlemeye yardımcı olması için lif bakımından zengin gıdaları tüketirken bol su için. • Limon suyu da dışkıyı yumuşatır. • Yoga ve spora başlamalısınız.

Sinameke yapraklarından çay içmelisiniz. Ama sinameke çayını abartmadan için. Çünkü sinameke bağırsaklardaki yararlı bakterileri de götürüyor. Çok zor durumda kaldığınız zaman için. Günlük beslenmenizde lifi arttırmanız gerektiğini unutmayın.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

BİTKİLERLE İLGİLİ HADİSLER.. HER derda deva, EDİLECEK DUALAR KEŞKE BİZDE BÖYLE ARKADAŞ EDİNSEYDİK, Kanser Tedavisinde ve Kansere karşı korucuyu kalkan! Üstelik tamamen de doğal...