GÖNÜL SOFRASI RAHMET PINARI
17 Mayıs 2018 ( 14322 izlenme )
Reklamlar

Dondurulmuş limon mucizesi! Faydalarını öğrenince çok şaşıracaksınız..

C vitamini deposu limonun faydalarını bilmeyen yok, ama bu yazıda limonun şifasından yararlanmanın birçok yolunu size aktaracağız.Limon kabuklarını dondurarak gerçek şifadan faydalanın

Donmuş Limonlar bağışıklık sistemini geliştirmek için yaygın olarak tavsiye edilir. Ayrıca kandaki kolesterol düzeyini de düzenler, kanser hücrelerinin oluşumunu önlerler.

Donmuş limon kabuklarının faydaları nelerdir

Kalp sağlığı güçlendirin, iltihapları rahatlatır, depresyon ve stresi tedavi eder, böbrekleri ve karaciğeri temizler, sağlığınızı güçlendirir.

Araştırmacılar, on yıllardır, limonların kanser hücrelerinin oluşumunu azaltmaya yardımcı olabileceğinden,kabuğun en iyi element olduğunu göstermiştir.

Önemli bir uyarı! Limonun kabuğunu rendelemeden karbonatlı ve sirkeli suda iyice yıkamanız. Böylece zararlı tarım ilaçları artıklarından kurtulabilirsiniz.

Daha sonra kabuğunu rendeleyin. Hazır olduğunuzda, dondurucu kaplarına koyup dondurun.

Rendelenmiş limonlarınızı meyve suyuna veya çaya ekleyin. Pişmiş yemeklere de iyi gidiyorlar. Salatalara nereye isterseniz. Hayal gücünüze güvenin, rendelenmiş limonları kullanmanın milyonlarca yolu vardır.

Bu yazıyı yararlı bulduysanız tüm sosyal medya hesaplarınızda lütfen paylaşın.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Sevdikleriniz için Okuyun Ve paylaşın.. Aşırı Stresli Olduğunuzun 10 Belirtisi Dizlerdeki Kireçlenmeye Karşı… ÖLÜM ALLAH'IN EMRİ, BUNU DİKKATLE İZLEYİN