GÖNÜL SOFRASI RAHMET PINARI
10 Mart 2018 ( 5378 izlenme )
Reklamlar

Eklem Ve Kemik Ağrıları Için Harika Çözüm..


Yaşımız ilerledikçe vücudumuz gitgide kötüleşir ve ilk yaşlanma belirtileri ortay çıkmaya başlar. Yaşlandığımızın en yaygın belirtisi çoğu zaman eklem ve kemik ağrıları olur.

Eklem ve kemik ağrıları genellikle ayakta sabit vaziyette ve yürürken tüm vücut ağırlığımızı yüklenen dizlerde hissedilir.

Bu nedenle dizler yaş ilerledikçe yıpranmanın en önemli belirtilerinin ortaya çıktığı yerlerdir. Belli bir zaman sonra esnekliklerini kaybeder böylece günlük işleri idame ettiremeyecek duruma gelir.
Eğer bu durumun üzerine düşmez ve gerekli önlemleri almazsanız zaman içerisinde durum daha kötüye gidebilir ve hareket edemez hale gelebilirsiniz.

Bu nedenle dizlerinizdeki acıyı azaltacak, eklemlerinizin ve kemiklerinizin daha sağlıklı olmasına yardımcı olacak doğal tarifler bulup uygulayabilirsiniz. Bu konuda etkili bir tarif ise kırmızıbiber ve sirke kullanarak hazırlanan ev yapımı tariftir.

Gerekli Malzemeler 2 çorba kırmızıbiber (Kapsasin maddesi açısından zengin olan kırmızıbiber, ağrılı bölgeye etki ederek ağrıları azaltmakla kalmayıp besin içerikleri nedeniyle de gelecekteki ağrıların engellenmesini sağlayacaktır.)
Bir bardak elma sirkesi 1-2 cm rendelenmiş zencefil kökü

Hazırlanışı Elma sirkesini bir kaba koyun, rendelenmiş zencefili ve kırmızıbiberi ekleyin. Tüm malzemeleri iyice karıştırın ve bir macun elde edin.

Elinizdeki bu karışımı ağrıyan bölgelere günde iki kez uygulayın ve 20 dakika bekletin. Ardından uygulama yaptığınız bölgeyi durulayın.Düzenli olarak uygulayacağınız bu tarif sayesinde eklem ve kemik ağrıları azalacak ve daha sağlıklı bir vücuda kavuşacaksınız. Referans: healthtipsportal.com

Bunu paylaş:Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Cinnet Getiren Asker, Arkadaşlarını Tarayıp İntihar Etti.. Günlük Yediğimiz Yiyeceklerde Domuz Eti Çıktı..! Dikkatli Olun Sigara İçenlerin Akciğerlerini Temizleyen Mucize Formül(kür)..merak edenler içeri..!! YAŞLANMAYI KUŞBURNU İLE ÖNLEYİN….