GÖNÜL SOFRASI RAHMET PINARI
24 Kasım 2017 ( 40354 izlenme )
Reklamlar

Elma Sirkeli Karışımla Sinüs Enfeksiyonunu Dakikalar içinde Yok edin!


Elma sirkesinin mutfak içinde ve dışında çeşitli kullanım şekilleri vardır. Elma sirkesinin sürekli ve sinir bozucu sinüs enfeksiyonlarında rahatlama da dahil olmak üzere sağlığa bir çok faydası bulunur.

Sinüs enfeksiyonları genellikle spesifik bir virüs türünün sonucudur ve semptomları tedavi edilmesine rağmen kalabilirler. Sinüsler iltihaplanmalara, ciddi baş ağrılarına ve ateşlenmelere neden olur.

Bu semptomlar çeşitli ilaçlarla tedavi edilebilir, ancak elma sirkesi kullanmaya karar verirseniz, ağrıyı kolay ve etkili bir şekilde nasıl hafifletebileceğinizi görürsünüz. Sirke vitamin, mineral, antioksidanlar ve diğer besin maddeleri bakımından yüksek değerlere sahip ve detoks etkisi yaratan bir maddedir.

Her zaman çiğ, organik ve işlenmemiş elma sirkesi kullandığınızdan emin olun.

Sinüs enfeksiyonları ve semptomları için aşağıdaki doğal tarifimiz rahatsızlık ve ağrıları hafifletip iyileşme sürecini hızlandıracaktır.

Malzemeler

¼ fincan Doğal Elma Sirkesi

1 limon suyu

Organik bal 1 çorba kaşığı

1 çay kaşığı toz biber

Yarım fincan su

Suya elma sirkesini ekleyin. Ardından bal ve toz biberi döküp iyice karıştırın. En son limon suyunu ekleyin. Ağrınız olduğunda veya tedavi sürecinde bu karışımı günde 1 kere için. Etkileri sizi şaşırtacak.

Lütfen bu değerli doğal sağlık bilgisini herkesle paylaşalım.

Sağlıcakla kalın.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Annesi Son Anda Fark Etti Bebek Az Kalsın Ölüyordu Kombu çayı faydaları nelerdir, nasıl hazırlanır? Tarçınlı Su ile Zayıflama Diyeti Hepimiz Kullanıyoruz Ama Öldürüyor !