GÖNÜL SOFRASI RAHMET PINARI
06 Mart 2018 ( 1540 izlenme )
Reklamlar

Elma Sirkesi Her Derde Deva İşte Kesin Çözüm..!


3 ay içerisinde sağlıklı bir şekilde kilo vermek isteyenlerin gözdesi bu karışım ile 24 kilo verebilirsiniz. Üstelik evdeki malzemelerle hazırlanabilen bir karışım olması sebebiyle herkes kolaylıkla hazırlayabilir.

Karışım için gerekli malzemeler: 1 litre elma sirkesi, 250 gram kadar dövülmüş sarımsak, Cam kavanoz (Koyu renkli olması gerekir), Kavanoz için bez torba

Yapılışı: Karışım nasıl hazırlanır? Öncelikle elma sirkesinin katkısız, ev yapımı olduğuna dikkat edin. Marketlerde sahte elma sirkesi çok oluyor. Doğal olanı tercih edin. Daha sonra 250 gram kadar sarımsağı soyduktan sonra tahta havan içerisinde iyice dövün. Suyu çıkana kadar dövebilirsiniz. Daha sonra cam kavanozunuzun içerisine sirkeyi ve sarımsağı ilave edin.

Bez torbanın içerisine koyduktan sonra 15 gün boyunca ışık almayacak bir yerde saklayın. Daha sonra günde 1 defa tüketebilirsiniz.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Evlilik Programına Çıkan Kızlar Beni Ey Dinleyin Gassallar..İBRETLİK MUTLAKA İZLEYELİM 17 Magnezyum Deposu Yiyecekle Anksiyete, Depresyon Ve Kalp Krizine Karşı Önlem Alın 'Organik hoşaf'ın sahibi Kübra Ağca konuştu 'Benimle dalga geçiyorlar'