GÖNÜL SOFRASI RAHMET PINARI
28 Ağustos 2018 ( 8540 izlenme )
Reklamlar

Ev Yapımı Tarif ile Tiroid Sorunlarınızı İyileştirin


Günümüzde sahip olduğumuz sağlık sorunlarını çoğu, beslenme yetersizliği yüzünden karşımıza çıkmaktadır. Çoğumuz beslenme alışkanlıklarımızı sağlıksız bir hale getirip yaşam tarzımızdan ötürü yediğimize içtiğimize dikkat etmiyoruz.

Yaptığımız bu kritik hata da tiroid gibi bazı ciddi sorunların kaynağı olabilir. Kilo alımı, depresyon gibi sağlık sorunlarına yol açabilen tiroid rahatsızlıkları, genellikle hormonal dengesizliklere de yol açabilir. Bu tip sorunlar ilaçla tedavi edilebilse de doğal yollarla da tedavileri bulunmaktadır.

Tiroid rahatsızlıklarının başlıca belirtileri düzensiz adet dönemi, yüksek kolesterol, uykusuzluk, düzensiz vücut ısısı, yüksek tansiyon, kas ağrıları, libido kaybı ve kontrolsüz duygu değişimleridir.

Neyse ki bu belirtiler var olduğunda tiroid sorunlarınızın önüne geçebilecek doğal bir çözüm karşınıza çıktı. Bu yolu kullanarak siz de tiroid rahatsızlıklarınızdan kurtularak yol açtığı çok sayıda belirti ve sonuçtan da uzak kalabilirsiniz.


Gerekli Malzemeler
1 kg Bal
40 Yeşil Ceviz
Cam Kavanoz
 

Hazırlanışı
Ev yapımı iyileşme tarifini hazırlarken ilk olarak cevizi iyice yıkayıp küçük parçalar halinde kesin ve kavanozun içine koyun. Son olarak kavanozun içine balı da ekleyin ve dışarıda güneş bir yere koyun.

40 gün boyunca bekledikten sonra karışımı süzün ve bir kaba alın. Tüm tiroid problemleriniz çözmek ve genel sağlığınızı iyileştirmek için düzenli olarak küçük miktarlarda tüketebilirsiniz.


Referans: healthybodyandtips.org

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Gelin Alma Her Zaman Insanı Duygulandırır Ama Bu Video Bi Başka Duygulandırdı DAĞ GİBİ BORCU ÖDETEN DUA AİLEDE ERKEK NASIL OLMALI Zengin mi Olmak İstiyorsunuz? Mutlaka Okuyun