GÖNÜL SOFRASI RAHMET PINARI
17 Haziran 2018 ( 6676 izlenme )
Reklamlar

Evde 3 Dakikada Dişlerinizi Beyazlatın


Dişlerinizi fırçalamadan 15 dakika önce bunu yaparsanız dişlerinizin daha beyaz göründüğünün farkına varacaksınız!

Herkesin güzellik anlayışı ve tarzı değişiktir. Ancak hepimizin katıldığı ortak bir nokta vardır. O da daha beyaz gülümsemelere sahip olmak.Birçoğumuz sıklıkla kahve, çay veya sigara içiyoruz. Bu da dişlerimizin parlaklığını öldürüyor.Son zamanlarda oldukça ünlü olan doğal bir yöntemle dişlerinizi doğal beyazlığına kavuşturmak mümkün. Dişlerinizi hindistancevizi yağı sayesinde beyazlaştırabilirsiniz.

Diş hekimine gitmek korkunç ve masraflı olabiliyor. Öte yandan, alternatif olarak doğal bir ürün ile dişlerinizi diş hekimine gitmeden de beyazlata biliyorsunuz.

Hindistancevizi yağı, diş minenize zarar vermeden, dişlerinizde oluşan veya oluşabilecek lekeleri temizliyor. Hindistancevizi yağının bir diğer faydası da nefesinizi ferahlatması.Daha güzel bir gülümsemeye sahip olmak için bu doğal yöntemi neden denemeyesiniz ki?

İhtiyacınız olan:1 yemek kaşığı hindistancevizi yağı (alternatif olarak susam yağı)Peki, nasıl etki ediyor?Bir yemek kaşığı hindistancevizi yağını dişlerinize sürün ve diş fırçasıyla fırçalayın. 10 dakika sonra da normal diş macunu ile dişlerinizi fırçalayın.Hindistancevizi yağı, ağız salyası sayesinde, dişin tabakasında beyaz ve kalın bir katman oluşturuyor. Ayrıca, hindistancevizi yağı ağzınızı temizlerken bir yandan da zararlı toksinleri atmaya yardımcı oluyor.

Bunu paylaş:

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yangın Böyle Söndürülür 17 yıldır eşinden görmediği şiddet kalmadı, 11 parmağı kesildi Modifiyeli Kumandalı Oyuncaklar,Okadar Başarılı ki İzlemeye Bile Doyum Olmuyor. Mide Kanserine Karşı En İyi Besin