GÖNÜL SOFRASI RAHMET PINARI
27 Mart 2018 ( 2113 izlenme )
Reklamlar

Evde siğil tedavileri. Bu doğal yöntemler cilt lekelerini dökmeye yetecek. Cilt problemlerini gidermeye yardımcı olacak.

Siğiller, birçok insanın maruz kaldığı zararlı olmayan küçük tümörlerdir. Genellikle göz kapakları, koltuk altı, boyun, göğüsler, yanaklar ,eller vb. gibi yerlerde görülürler. Bunların sağlık üzerinde olumsuz etkileri bulunmadığı doğrudur, ancak bunlar büyük bir estetik problem olabilir.

Bu doğal yöntemler cilt lekelerini dökmeye yetecek. Cilt problemlerini gidermeye yardımcı olacak. Evde siğil tedavileri

Evde siğil tedavisi 1 Sarımsakları soyun,ezin. Uygulama yapacağınız bölgenin temiz ve kuru olmasına özen gösterin. Temiz bir kulak çöpü yardımıyla,siğil-ben veya leke olan bölgeye sarımsağı sürün,üstünü yara bandıyla kapatın. 1 gece bekletin. Sabah ılık suyla durulayın.İstediğiniz sonucu alana kadar uygulamayı tekrarlayın. Bir kaç gün sonra,leke -siğil ve benlerden kurtulduğunuzu göreceksiniz.
Evde siğil tedavisi 2 Bu ürün, siğiller kolayca ve hızlı bir şekilde ortadan kaldırmak için çok iyidir. Bunu yapmak için öncelikle cildimizi çok iyi yıkamalıyız. Siğilin bulunduğu bölgeye özel önem verelim. Daha sonra, pamuk ile bir parça sirke yayacağız ve siğil ve çevresi üzerine ovacağız. Sonunda, siğilin kurmasına izin vereceğiz.

Bu prosedürü günde 3 kez tekrarlayacağız. Birkaç gün sonra (7-10 gün arası) siğil kahverengi ve siyah olur. Sonra, kendiliğinden düşmeye başlar.
Evde siğil tedavisi 3 İkinci ilaç için, biraz kabartma tozu ve hint yağı gerekir. İlk olarak, 1 çorba kaşığı kabartma tozunu bir kaba koyabiliriz. Daha sonra, 1 çorba kaşığı hint yağı ekleyeceğiz.

Bu karışım siğil ve çevresine uygulanmalı ve 30 dakika süreyle etki etmesine izin verilmelidir. Bölgeyi ılık suyla duruluyoruz. Bu işlem, 10 ila 15 gün boyunca günde 2 veya 3 defa tekrarlanacaktır. Siğili kesinlikle ortadan kaldırmak için yeterli olacak.

Bu etkili yöntemle çok kısa sürede cildiniz istediğiniz gibi lekesiz ve siğillerden benlerden arınmış hale gelecek.
Bu yöntemleri faydalı buluyorsanız bütün sosyal sayfalarınızda paylaşınız.

Bunu paylaş:

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

KESİNLİKLE OKUNMASI GEREKEN BİR HİKAYE; Sitres Çarkıymış Alın Elize Tesbihide Lailaheillallah Diyin.. İnmidir cinmidir bir anda ortaya çıkıyor ve kayboluyor Sosyal Medyayı İkiye Bölen Video! YARATILIŞ MUCİZESİ / BEBEĞİN ANNE KARNINDAKİ OLUŞUMU!