GÖNÜL SOFRASI RAHMET PINARI
07 Kasım 2017 ( 6384 izlenme )
Reklamlar

Fatih’te çocuğunu öldüren baba iki ay önce de oğlunu zehirlemek istemiş

Allah senin gibi babanın… Türkiye’nin kanını dondurmuştu, şimdi detaylar ortaya çıktı ve… 10 yaşındaki günahsız oğlunu bıçakla öldürüp sonra da annesini aramış, “Çocuğu öldürdüm gel al” demiş, hepimizi dehşete düşürmüştü. Meğer aynı baba müsveddesi, iki ay önce Yiğitcan’ın bu fotoğrafı yine annesine yollamış. Bir de kaydettiği sesini göndermiş ve… Senin gibi babayı assalar az gelir de… O günahsız çocuğu o adama yine de yollayan anneye ne demeli?

Fatih’te 10 yaşındaki oğlunu öldüren N.T. ile ilgili kan dondurucu bir detay ortaya çıktı. N.T iki ay önce de oğlunu doğalgazı açarak zehirleyerek öldürmek istemiş, ardından eşine kendi sesi ve oğlunun ağlarken ses kaydını göndermiş. Öte yandan küçük çocuğun dayısı, “İki ay önce de çocuğunu doğalgazla zehirlemek istedi. Koçbaşıyla kurtardık” dedi.

Fatih’te N.T isimli baba dün akşam 10 yaşındaki Yiğitcan T.isimli oğlunu bıçaklayarak öldürerek, ardından eşi Neriman T.’yi arayarak, “Oğlunu öldürdüm.Gel al” dedi.

Kan donduran cinayetle ilgili kan dondurucu bir detay ortaya çıktı. Cani baba N.T iki ay önce de oğlunu evdeki doğalgazı açarak zehirlemek istediği, hatta bu anları cep telefonuyla çektiği öğrenildi. Cani baba, ardından oğlunun ağlarken çektiği fotoyu eşine göndererek, ses kaydını da ekledi. Ses kaydında “Bu çocuk sabaha kalmaz” diyen baba, oğlunun ağlama ses kayıtlarını da telefonla anneye attığı öğrenildi.

Öte yandan, küçük çocuğun cenazesini almak için Adli Tıp Kurum’na gelen dayısı Adem Deniz, “İki ay önce evdeki doğalgazı açıyor. Bize de görüntü kaydı ve ses kaydı atıyor. Hemen Fatih’e emniyete gittik. Polisler koçbaşıyla kapıyı kırarak eve girdi. Daha sonra serbest kaldı. Çocuğu öldürmekle tehdit eriyor üstüne savcılıktan çocuk görmek için izin alıyor. “Babası öldürmekle tehdit ediyor”diyoruz polise. Polis bize, “Darp var mı? 

Yoksa bir şey yapamayız” diyor. Adalet bu mu? Bizim polis teşkilatımız, devletimiz bu kadar mı insanların arkasında duruyor? Ölüm tehditleri alıyoruz? dedik kimse bir şey yapmadı. Savcılık böyle şeyler oluyor hala babanın çocuğunu görmesi için izin veriyor” dedi. 

Dün yaşanan cinayeti de anlatan Dayı Deniz, “Eşini arıyor. Gel çocuğunu öldürdüm. Gel al. Hafta sonu çocuğunu görmek için alıyor. Tam teslim alacağımız zaman çocuğu ölüyor. 10 senedir eşini dövüyor. Eşi boşanma dilekçesi verdi. İki aydır ayrı yaşıyor. Eşinden uzaklaştırma kararı veriliyor. Açık açık olay ‘geliyorum’ dedi” diye konuştu.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

YENİ DOĞAN ÇOCUĞUN KULAĞINA NİYE EZAN OKUNUR Baş Ağrılarının Sebepleri ve Kurtulma Yöntemleri Devamını Okuyun... Kim Milyoner Olmak İster'de yaşlı teyzeden rekor kazanç