GÖNÜL SOFRASI RAHMET PINARI
23 Ocak 2018 ( 3306 izlenme )
Reklamlar

Gastrit İçin En Güçlü Çare ! Ağrınız Bir Anda Kaybolacak !

Gastrit üst karında ağrı ile başlar, bulantı ve mide ekşimesi ile devam eder. Bu semptomlar sık ​​sık ve çabucak kaybolur, ancak daha uzun süre devam ederse, gastrit oluşma ihtimali vardır. Klasik tedavi, sigarayı bırakma ve diyetteki değişiklikler gibi önlemleri belirleyerek başlar. Yemeklerinizi, özellikle de kahvaltıyı atlamamanız çok önemlidir.

Özbekistan Ulusal Tıp Akademisi Başkanı Muhammed Hamrayev’in koleksiyonundan basit ama çok etkili bir tarifi.
 İçindekiler:, Bal kabağının yarısı, 2 çorba kaşığı bal, 1 çorba kaşığı elma sirkesi

Hazırlanışı: Çiğ bal kabağının kabuklarını ince soyun, parçalara ayırın ve meyve sıkacağında suyunu sıkın.Elde ettiğimiz yarım litre suyun içine 2 çorba kaşığı bal ve bir çorba kaşığı elma sirkesi ekleyin ve meyve suyunuz kullanıma hazır.

Nasıl kullanılır ? Bu suyu, 1 su bardağı aç karnına içmelisiniz. Ağrınızı derhal durduracaktır. Ayrıca bunu içmeniz için ağrınız olmasına da gerek yok, vitamin ve mineraller bakımından oldukça zengin bu içecek sağlığınız içinde mükemmeldir. Buz dolabında saklayabilirsiniz. Mide sorunu yaşan herkes için bir kez paylaşalım..

Sağlıcakla kalın.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Limon suyu ve Sarımsağın inanılmaz etkisi! Esra Erol Evlilik Programlarının Kapatılacağını Gözyaşları İçerisinde İsyan Ederek Böyle Duyurdu ! Bize Bile Hakaret Etti.. Öfkesini Bakın Nasıl Kustu.. Biz de Ağlıyoruz Esra Hanım Ama Sevinçten.. Bu çayın diğer adı sağlık iksiri! ÖLÜM İÇİN 10 HEDİYE HAZIRLADINIZ MI ?