GÖNÜL SOFRASI RAHMET PINARI
06 Temmuz 2018 ( 120 izlenme )
Reklamlar

Genç Görünmenin Sırrı Aspirin ve Limon

Aspirinin içerisinde bulunan salisilik asit cilt yapısını düzenler. Limon suyu ise antibakteriyel. Ayrıca, limon suyunda cilde iyi geldiği bilinen ve cilt lekelerini yok eden bir faktör de mevcuttur. Buna göre aspirin ve limonla yapılacak her maske cildi güzelleştirir.

GENÇ BİR GÖRÜNÜM KAZANDIRAN ASPİRİN LİMON MASKESİ MUTLAKA DENEYİN.
Aspirinin içerisinde bulunan salisilik asit cilt yapısını düzenler ve iyi gelir. Limon suyu ise antibakteriyeldir.Ayrıca limon suyunda cilde iyi geldiği bilinen ve cilt lekelerini yok eden bir de etken madde mevcuttur.
Bu anlamda bu ikili ile yapılacak her maske cildi güzelleştirmeye ve sivilcelere iyi gelmektedir.

Malzemeler; 6 Adet aspirin, 1 Adet limon, Bal, Zeytin yağı (Kuru ciltli olanlar için), Karbonat

Nasıl Yapılır? Aspirinleri havadan dövdükten sonra bir porselen kase içine alın ve üzerine 2 yemek kaşığı limon suyunu ekleyin. Aspirin ve limon etkileşime girip yoğun bir kıvam aldığında bu karışıma 2 çay kaşığı bal ekleyin ve sonrasında (eğer kuru bir cildiniz varsa 2 çay kaşığı zeytin yağı ekleyin) karıştırın.

Bu karışımı yüzünüzün tamamına veya yalnızca sivilceli bölgeye uygulayın. Maske cildinizde yarım saat kaldıktan sonra karbonatlı nemli bez ile cildinizden maskeyi arındırın. Bu maskeyi ihtiyaca göre haftada 3 defaya kadar uygulayabilirsiniz.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

İşte bu markalar sahte zeytinyağı satıyor! Tüketim Denizi Bu y-az e-mekliye çifte ikramiye çifte zam? Limon – Soda – Ayran – Kürünü Kullanarak 2 Haftada Göbek Yağlarını Eritebilirsiniz +