GÖNÜL SOFRASI RAHMET PINARI
10 Mart 2018 ( 7586 izlenme )
Reklamlar

Her Gün Kullanıyoruz Dikkat! Kanser Yapıyor…

KANSERDEN KORUNMAK İÇİN NELER YAPMALIYIZ
Kanser, dünyada ve ülkemizde en sık görülen ölüm nedenleri arasında kalp damar hastalıklarından sonra ikinci sırada yer almaktadır.

Türkiye’de her yıl 175 bin yeni kanser teşhisi konulmakta ve yüzlerce insan çeşitli kanser türleri nedeniyle hayatını kaybetmektedir. Yaşam şekli, genetik miras ve başka sebeplerle oluşabilen kanser risklerini basit önlemlerle en aza indirilebilirsiniz. İşte günlük hayatınızda dikkat etmenizi gerektiren 5 hassas konu…Plastik eldivenler yerine;
Plastik eldivenler yerine izci eldivenleri kullanın.
Çünkü deterjanlar alerjiktir ve ufak dozlarda alındığı takdirde kronik olarak kanserojendir.Bulaşık makinesi deterjanları;Bulaşıkları yıkamış olduğunuz deterjanlar petrol ürünüdür. Yani kanserojendir. Bulaşık makinesinden aldığınız bulaşıkları sirkeli ve limonlu suyla silebilirsiniz.Halı temizliği; Halı bütün pestisitleri tutar. Bu nedenle halı temizliğine çok fazla dikkat etmek gerekir.
Halıyı deterjanla temizlemek yerine sirkeli suyla temizlemek bütün pestisitleri temizlemeye yardımcı olacaktır.Evde ayakkabılarla gezilmemeli; Evde gezilen ayakkabılarla gezilmemeli. Dışarıda giyilen ayakkabılar çıkarılmalı, başka ayakkabı giyilmeli. Çünkü dışarıdaki ayakkabı eve pestisitleri sokar. Bu durumda kanserin oluşmasına zemin hazırlar.

Pestisit, tarım ürünleri, kimyasallar ve egzozdan çıkan gazlardır.Defne sabunu zeytinyağı;
Defne sabunu zeytinyağı Devamlı olarak zeytinyağı ve defne sabununu tercih edin. Ellerinizi ve vücudunuzu hakiki zeytinyağı ve defne sabunuyla yıkayın.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Eskiden beri uygulanıyor! Göbek Deliğine Alkollü Pamuk Koyarsanız Ne Olur ? Ateşe Ne Kadar Dayanıklıysan O Kadar Günah İşle ALLAH SİZİ BÖYLE BİR KAZADA KURTARIR Limon Kabuğu ile Eklem Ağrısı Tedavisi