GÖNÜL SOFRASI RAHMET PINARI
22 Şubat 2018 ( 10617 izlenme )
Reklamlar

Her Gün Tüketirseniz, Ağrı Kesici Kullanmanıza Gerek Kalmayabilir !


Hemen hemen herkes evinde karabiber bulundurur. Karabiber yemeklerinize lezzet katarken aynı zamanda sağlığınız üzerinde de bir takım değişikliklere neden oluyor. işte her gün karabiber tükettiğinizde vücudunuzda meydana gelebilecek değişimler… Karabiberin içinde piperin isminde bir madde bulunuyor.

Bu bileşen kullandığınız ilaçların emilimini hızlandırıyor. En iyisi de piperinin etki etmesi için tüketmeniz gereken karabiber miktarının fazla olmaması.

Hemen hemen herkes evinde karabiber bulundurur. Karabiber yemeklerinize lezzet katarken aynı zamanda sağlığınız üzerinde de bir takım değişikliklere neden oluyor.
işte her gün karabiber tükettiğinizde vücudunuzda meydana gelebilecek değişimler…

Karabiberin içinde piperin isminde bir madde bulunuyor. Bu bileşen kullandığınız ilaçların emilimini hızlandırıyor. En iyisi de piperinin etki etmesi için tüketmeniz gereken karabiber miktarının fazla olmaması.

Karabiber, mide asidi salınımını dengeler . Bağırsaklarda iltihap önleyici görevi görür. Ülser riskini de azaltır.

Zerdeçalla karabiberi karıştırın Zerdeçalın içinde bulunan kürkümin maddesi vücudumuz için çok önemlidir. Ancak vücudumuz kürkümini kendi başına ememez. Karabiber de burada devreye giriyor ve emilimi sağlıyor. Yemek yaparken zerdeçal ve karabiberi bir arada kullanın.

Karabiberde bulunan piperin isimli madde ağrı kesicilerin etkisini arttırır. Böylelikle daha az dozda ağrı kesici alabilirsiniz ve daha az yan etkiyle karşılaşırsınız.

Diş eti sağlığı ve dişler için faydalıdır Yine piperin, dişeti sağlığı için önemlidir. Dişetlerini sağlığına kavuşturarak diş kaybını önler. Yemeklerden alınan vitaminlerin emilimini hızlandırır.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

KIZ ÇOCUĞU NİMETTİR – MUTLAKA OKU VE PAYLAŞ Yaban Domuz Sürüsünü Yakalama Sistemi Troid rahatsızlığının kesin ve net tedavisini ZENCEFİL SUYU tek başına sağlar. Bu nasıl muhteşem bir ezan okumaktır... Sadece 1 kez dinleyin