GÖNÜL SOFRASI RAHMET PINARI
25 Kasım 2017 ( 19717 izlenme )
Reklamlar

Her kadın bunu bilip yapmalı...

Her kadın bunu bilip yapmalı..

Kanseri önleyen kırmızı pancar havuç elma suyu : 
Bu karışımı 6 gün yapın ve vücudunuz temizlensin kan değerleriniz normale gelsin, tansiyon derdinden kurtulun ve en önemlisi kırmızı pancar detoksu kanseri önleyen mucize içecek olarak bütün doktorlar tarafından kabul edilmiştir. 

Pancar detoksunu daha önce yapmadıysanız bugün bu detoksa başlamalısınız çünkü çok güçlü bir antioksidan ve detoks etkisine sahip bu karışım ile kalp ve kanser hastalıkları, kabızlık, tansiyon gibi pek çok şikayetin ilacıdır.

Kanseri önleyen kırmızı pancar havuç elma suyu karışımı için 1 adet orta boy kırmızı pancar, 2 adet elma, 1 adet havuç ve yarım limona ihtiyacımız. Bu malzemelere ek olarak her gün içine ekstradan ıspanak, lahana, pırasa, brokoli ve turp ekleyeceğiz. Turp bulamazsanız mevsimine göre tere ekleyin. 6 gün yapılacak olan bu pancar detoksunda hangi gün hangisini ekleyeceğinizi bir sonraki sayfada anlatacağız.

Kanseri önleyen kırmızı pancar havuç elma suyu detoksu için önce malzemelerimizi güzelce yıkamalıyız. İçlerinde zor temizlenenler var onların kum ve çamurdan temizlenmesi sağlığımız için oldukça önemli. Böbrekler için bol su ile yıkayıp arındırdığınızdan emin olalım çünkü blendır ve katı narinciye sıkacağından geçireceğiz hepsini.

Blendır yada katı narinciyeden geçirin: 

Pancarın kökünü ayırın ve katı narinciyeye atın, üzerine elmaları küçük parçalar ile atın ve döndürmeye devam edin. Daha sonra havuç ve limonlarımızı da ekleyin. Bu karışım bizim ana karışımımız olacak. 6 gün boyunca bunu her sabah içeceğiz. Fakat her gün ekstradan içine her gün 1 tane sebze ekleyeceğiz.
Her gün birini ekleyeceğiz: Ana detoks karışımına ilk gün bir ıspanak, ikinci gün lahana ufak boy, üçüncü gün pırasa, dördüncü gün bir demet maydanoz, beşinci gün brokoli ve 6 gün de turp ekleyeceğiz. (Turp bulamazsanız tere ekleyin.) 

Ve en son olarak da 1 tatlı kaşığı saf zeytin yağını içine ekleyin karışımımız hazır..

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bel Ağrısının İlacı : Tüm Dünya Yeniden Doğal Çözümlere Yöneldi... Bir Limonu Ortadan Kesin Ve Yatak Odanıza Koyun Olacaklara Siz De Şaşıracaksınız..! MUTLAKA SONUNA KADAR SEYREDİN ZATEN PAYLAŞIRSINIZ Ya Hayyu Ya Kayyum Duası ve İsmi Azam Duası