GÖNÜL SOFRASI RAHMET PINARI
12 Aralık 2017 ( 2087 izlenme )
Reklamlar

İlaçlardan daha etkili damar açıcı karışım

Bu karışım ilaçlardan daha etkili üstelik % 100 doğaldır. Damarlardaki zararlı atıkları ve yağları temizleyen mucizevi bir içecektir…

Ayrıca bizi soğuk algınlığı ve gripten korur, kan dolaşımımızı hızlandırır.. Yaşlandırma karşıtı.. Karaciğeri temizler.. Serbest radikallerin etkilerini azaltır.

Serbest radikaller, yaşlanmaktan, kansere kadar pek çok problemde etkin rol oynarlar. Vücudumuzda olan her hücre, günde en az 1000 kez serbest radikallerin saldırısına uğrar. Serbest radikallere karşı savunmanız olmadığında ya da zayıf olduğunda yaşlanma ve kısa ömür gibi hayati sorunlarınız olur.

Karışım için gerekli malzemeler:

Karışm için gerekli malzemeler:
8 Baş organik sarımsak
8 Adet organik Limon
Yaklaşık 4 cm büyüklüğünde Zencefil kökü
4 litre su

HAZIRLANIŞI:

Önce zencefili iyice yıkayın ve soyun. Sonra, küçük parçalara ayırın. Aynı şeyi sarımsakta da yapın.
Sonra, limonları soyup parçalara ayırın ve tüm malzemeleri bir karıştırıcıya koyun. (blander olabilir)
İyice karıştığından emin olduktan sonra bir tencereye tüm malzemeleri koyun. Hazırladığımız karışımla beraber suyu ekleyin.
Ocağın ateşini açın. Su kaynamaya başladığında tencereyi ocaktan alın ve soğumaya bırakın.

Kullanımı: Soğuyan karışımı süzün ve cam şişelere koyun. Bu içecek, kahvaltıdan en az iki saat önce her gün tüketilmelidir. 1 yemek kaşığı içilecek.Tadını beğenmeyenler ve içemeyenler alışana kadar 1 bardak suya karıştırıp deneyebilirler.

Daha sonra tadına alışacaksınız ve içmek çok lezzetli gelecek. Bu karışımı içmeye başladıktan sonra, kendinizi daha iyi hissetmeye başlayacak ve enerjiniz dolu olacağını göreceksiniz!

Limon Sarımsak Kürü Faydaları:

Limon sarımsak kürü vücudu toksinlerden arındırır.Özellikle kan damarlarını esnek hale getirerek tıkanıklıkları açar.Yüksek kolesterole, yükselmiş trigliseride iyi gelir.

Kalp krizine karşı kalbi güçlendirir.Felç riskini azaltır ve anjiyo etkisi gösterir. Vücudu gençleştirir ve kansere karşı koruma sağlar.Uzun ve sağlıklı bir yaşam sürmenize fayda sağlar.

Zencefilin Bağışıklık Sistemine Faydaları: Bağışıklık sitemini güçlendirir. Zencefil bağışıklık sisteminin güçlenmesine yardımcı olur.

Düzenli olarak günde bir miktar zencefil tüketmek arterlerde meydana gelen yağlanmaları engeller ve felç riskini düşürür.

Bunun yanı sıra midede meydana gelebilecek bakteriyel enfeksiyonlara karşı bizi korur, öksürük ve boğaz tahrişini giderir,

Sizler için araştırmaya devam edeceğiz..

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Tüyleriniz ürperecek! Babasının öldürdüğü bebek mezarda böyle ayağa kalktı... A101 RAMAZAN FIRSATLARINI KAÇIRMAYIN.. İŞTE O İNDİRİMLER... İŞTE DİYANET'İN HURAFE LİSTESİ BU KADINLARA DİKKAT GÖRENLER HEMEN POLİSE BİLDİRSİNLER.!!