GÖNÜL SOFRASI RAHMET PINARI
28 Nisan 2019 ( 1825 izlenme )
Reklamlar

K-araciğerinizi Te-mizleyecek Ef-sane Ev Yapımı İçecek

E-vde kendi içeceklerinizi hazırlamak size bir sürü avantaj sağlar. Bunlardan bazıları, hiçbir yapay maddeye maruz kalmamanız, zevkinize ve ihtiyacınıza göre her şeyi düzenleyebilmenizdir. Ayrıca cebinize de daha az zarar vereceğini söylemek zorundayız.

*Size tarifini vermek üzere olduğumuz içecek sayesinde, vücudunuz hastalıklara karşı daha dirençli olacak*, vücudunuz hiç olmadığı kadar vitamin ve minerale doyaca*k, daha az açlık hissedecek ve daha enerjik* olacaksınız. Bu faydalarına yanında, içerdiği malzemeler lif bakım*ından zengin olduğundan sin*irim sisteminizi de rahatlatacaktır.Bu içecek sayesinde hem kilo vereceksiniz hemde turp gibi olacaksınız ve Karaciğerinizi tertemiz yapacaksınız.
*İşte içeceğimiz;
Malzemeler:
4 Portakal
1 Pancar
2 Havuç
İstek halinde: 1 yemek kaşığı bal
*Hazırlanışı:
*Güzelce soyduğunuz tüm malzemelerin suyunu katı meyve sıkacağı veya blender yardımıyla çıkartın ve afiyetle tüketin. Eğer tatsız gelirse bir yemek kaşığı balı ekleyebilirsiniz. Hazırladığınız gibi tük*etmeyi ihmal etmeyin!

Birk*aç gün içerisinde faydaları hissedecek ve kendinizle gurur duyacaksınız. Tüm yakınlarınızla güvenle paylaşa*bilir ve daha sağlıklı bir hayata kavuşabilirsiniz.

Unutmayın!

Ne yerseniz osunuz!

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

BU BİR MUCİZE! BAŞ AĞRISI, ROMATİZMA, ÖKSÜRÜK, İLTİHAPLI YARALAR… HEPSİNE ŞİFA OLACAK. Annesinden Utanan Evlat Diz ağrısı ve eklem ağrısına ne iyi gelir? Öksürük Ve Bronşiti Tarihe Karıştıran Ve Sadece 3 Malzemeyle Hazırlanan Müthiş Tarif