GÖNÜL SOFRASI RAHMET PINARI
18 Şubat 2018 ( 18103 izlenme )
Reklamlar

Kan Basıncını ve Kolesterolü Dengeleyen Doğal Reçete

Yüksek Kan Basıncını ve Tansiyonu Dengeleyen Doğal Kür Eski insanlarımız, dengeli bir hayat sürmenin Doğa ana ile etkileşim halinde olunmaktan geçtiğini biliyorlardı.

Birçok değişik sağlık sıkıntısını tedavi edebilecek doğal malzemelere çoktan ulaşmışlardı.Atalarımızın on binlerce yıl önce kullandıkları tarifler bizler yeni keşfediyoruz.

Bu ev yapımı reçete birçok hastalığı tedavi ederken, bağışıklık sisteminizi de güçlendirecektir.Bu basit ama fevkalade etkili doğal reçete ile hipertansiyondan kurtulacak, kan basıncınızı da düzenleyebileceksiniz.Evinizde bulunan basit malzemelerle yapılacak ve hazırlaması çok uzun sürmeyecektir.

En iyisi de almaya başladıktan 1 hafta sonrasında bile etkilerini fark etmeye başlayacaksınız.Yüksek kan basıncını ve yüksek tansiyona doğal tedavi: 1 diş rendelenmiş sarımsak 1 parça rendelenmiş zencefil 1 çay kaşığı bal 1 yemek kaşığı elma sirkesi 1 yemek kaşığı limon suyu

HAZIRLANIŞI: Tüm malzemeleri karıştırın ve en az bir dakika yüksek hızda çırpın. Sonra karışımı süzün ve 5 gün buzdolabında bekletin.

NASIL TÜKETECEĞİM? Her gün 2 kere, sabahları aç karnına ve akşam yemeğinden önce, 1 yemek kaşığı tüketin. 3 günden sonra muhtemelen etkileri görmeye başlayacaksınız. Ve sonuçlara çok şaşıracaksınız. Çok yenilenmiş, enerjik hissedeceksiniz ve kolesterolünüz, kan basıncınız düzene girmiş olacaktır.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

NAMAZ BU KADARMI GÜZEL ANLATILIR...! Kavun'un daha önce hiç duymadığınız yararları! KIYMETİ BİLİNMEYEN BİTKİ HAZİNEMİZ Pek bilinmez! Rızkın Genişlemesi için gerekli 12 Kural