GÖNÜL SOFRASI RAHMET PINARI
23 Mart 2018 ( 2071 izlenme )
Reklamlar

Kanserle Savaşan B17 Vitamini..

Kanseri İyileştiriyor: B17 Vitamini Hakkında Bilmeniz Gerekenler Bilinen Tüm Tehlikeli Tümörleri Yok Ediyor! Peki, Vitamin B17 Hangi Gıdalarda Bulunur?

Dünyada birçok insanı muzdarip olduğu kanserin bireylerde görülme sıklığı günden güne artıyor. En öldürücü hastalıklardan birisi olan kanserin hala daha çaresini arıyorlar.

Ancak şimdi sizleri şaşırtacak bir haberimiz var. Son araştırmalara göre kanseri iyileştirebilen ve tüm kötü huylu hücreleri durdurabilen bir vitamin bulundu.

B17 VİTAMİNİ B17 Vitamini, zararlı hücreleri bir taraftan yok ederek hastalığın ilerleme sürecini yavaşlatıyor, fakat B17 vitaminin asıl etkisi henüz tam olarak anlaşılamamıştı.

Laboratuarda çalışanlar, B17 vitamininin kanser hücrelerine karşı son derece zehirli olduğunu ve hastalığı etkin bir şekilde bitirebileceğini keşfedildiği için korkuyorlar.

Birçok hasta bu hastalıkla B17 vitaminini alarak savaştıkları için, ilaç üretim şirketleri bu durumu iyi karşılamıyor.

Amigdalin olarak da bilinen B17, kanserle mücadele etmesine rağmen birçok ilaç üretim şirketi de bu keşfi paylaşmamaya çalışıyor. Bu vitamine çok kolay ulaşabiliriz ve artık ilaçlarla işimiz kalmayabilir.B17 VİTAMİNİ İÇEREN

SEBZE VE MEYVELER KAYISI ÇEKİRDEĞİ B17 Vitamini meyvesinden ziyade kayısının çekirdeğinde bulunuyor. Kayısı çekirdeği ve narenciye sınıfında olmayan elma, şeftali, kiraz, erik ve kuru erik gibi meyvelerin kendinde ve çekirdeklerinde de bulunuyor. (kayısı çekirdeği tüketiminin kontrollü yapılması gerekmektedir. bazı durumlarda siyanür zehirlenmesine yol açabilir.)

ÇİLEK, YABANMERSİNİ VE BÖĞÜRTEN GİBİ YEMİŞLERDE Birçok yemiş B17 vitaminini barındırıyor. Sağlık Birimi Merkezi bir porsiyon böğürtlen, kuşüzümü, ahududu ya da mürver ağacı dutunda 500mg B17 vitamini olabildiğini açıkladı.

YEŞİL FİLİZLER VE YAPRAKLAR Bir sürü baklagil içeriklerinde B17 vitamini bulunduruyor. Sağlık Birimi Merkezine göre Fasulye ve nohutta da 100 ile 500mg arasında B17 vitamini bulunuyor. Mercimek, taze fasulye ve barbunya da dâhil diğer baklagiller ve fasulyeler de zengin birer B17 vitamini kaynağı sayılıyor.

Kaynak

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Düğün salonunda korkutan patlama! Gelin damat apar topar... BAKANLIK AÇIKLADI… 24 BİN KİŞİ ALINACAK! İLKOKUL MEZUNU OLMANIZ YETERLİ Namazı Geç Kılanın Başına Gelenler (Mutlaka İzleyin İbretlik) Bağırsak parazitleri için en etkili bitkisel tedavi yöntemi