GÖNÜL SOFRASI RAHMET PINARI
12 Şubat 2018 ( 3020 izlenme )
Reklamlar

Karaciğer için..


Karaciğer vücudun en büyük iç organı olup, en önemli organlardan biridir. Çünkü pek çoğu hayati fonksiyona sahip 400’den fazla görevi vardır ve metabolizmanın beynidir…

Bu İçecekten Sadece Bir Bardak İçin ve Karaciğerinizde Yenilenmeyi HissedinVücudumuzdaki en önemli organlarımızdan bir tanesi olan karaciğerimizi ne pahasına olursa olsun korumalıyız. Çalışmasında bozukluk olan bir karaciğer, toksinlerin kan dolaşımına karışmasına ve birikmesine neden olacaktır.Bu da birçok hastalığa davetiye çıkarabilir. Karaciğerimizi korumak için hem sağlıklı beslenmeli hem de sağlıklı bir yaşam tarzını benimsemeliyiz.

Ancak, günümüzde bize sunulan ve alıştığımız hızlı yaşam tarzı buna pek de müsaade etmemektedir.Bize ev yemeği pişirip tüketmeye fırsat bırakmayan işlerle meşgul olduğumuzdan, soluğu abur cuburlar ve sağlıksız atıştırmalıklarda alırız ve toksinlere maruz kalırız. Vücuttaki toksin oranının artışından dolayı yılda en az iki kere, karaciğer detoksu yapmamız öneriliyor.

Bu İçecek Ciğerinizde Harikalar Yaratacak! Eğer karaciğerinizi nasıl dinlendireceğinizi bilmiyorsanız ve merak ediyorsanız, doğru adrestesiniz demektir. Sizlere, karaciğerinizi toksinlerden arındıracak ve çalışmasını iyileştirecek tamamen doğal bir içecek tarifimizi sunuyoruz.

Yapmanız gerekenler:Karaciğer Yenileyen İçecek Nasıl Yapılır?Gerekli Malzemeler: ➤ Portakal Suyu, 
➤ Limon Suyu, 
➤ 1 Litre İçme Suyu, 
➤ Organik Bal ve 
➤ Bir avuç dolusu taze nane yaprakları
Hazırlanışı: Bir tencerede suyu kaynatın ve sonra nane yapraklarını ekleyin, karışımı 5 dakika boyunca kaynatın, ocaktan alın. Karışım soğuduğunda portakal ve limon suyunu da ekleyin ve içine biraz limon rendeleyin. Balı da ekleyerek iyice karıştırın ve için.Karaciğer Dostu bu karışım soğukken ya da sıcakken içilebilir.

Bu tarifi her sabah yaparsanız, karaciğerinizde olduğu kadar sindirim sisteminizde de performansın iyileştiğini göreceğiniz!Okuduysan PAYLAŞ, Arkadaşların da Fayda Görsün. sağlıcakla.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

-E-lin-deki ya-zın-ın ka-ynağı çö-zül-eme-di BÖYLE Bİ KIZ İSTEME YOK Diz ve Eklem Ağrılarına Son Uçak Gibi Otobüs UÇAKBÜS seferleri başladı