GÖNÜL SOFRASI RAHMET PINARI
09 Mart 2018 ( 7306 izlenme )
Reklamlar

Karbonat Ve Balı Karıştırıp Yemenin Öyle Bir Faydası Var Ki..


Her zaman elinizin altında bulunan karbonat ve balın sağlık açısından inanılmaz faydalar sağlayabileceğini biliyor muydunuz?

Karbonat ve bal karıştırılıp tüketildiğinde vücuda çeşitli faydalar sağlıyor ve ölümcül hastalıklardan koruduğu söyleniyor. İşte karbonat ve balın iyi geldiği hastalıklar ve faydaları…

Her zaman elinizin altında bulunan ve karbonat birleştiğinde sağlık açısından çeşitli faydalar sağlıyor. Karbonat ve balın karıştırılıp tüketildiğinde sağlığımıza olan faydalarını sizler için araştırdık.İşte karbonat ve balın faydaları…

Şekere aç kanser hücreleri normalden 15 kat daha hızlı glikoz tüketimi için çaba gösterir. Isıtılıp hazırlanan bu alkalik bikarbonat karışımı, şeker bakımından zengin ve sağlıklı bal ile karıştırıldığında, bu hücrelere gizlice karbonat sokar.

Bu durumu hücrelere giren “Truva Atı”na benzetebiliriz. Alkali kabartma tozu kanserli hücreleri infaz edip bu hücrelerin normale dönmesini sağlar. Veya, kanserli hücreyi öldüren hızlı bir pH değişimine neden olarak alkali bir etkiye sahip olur.

Alkalileştirici şok dalgası, kanser hücrelerine oksijen alarak tolere edemeyecekleri kadar oksijen sağlar. Böylece kanser hücresinin büyümesine neden olan şeker hücreye girmeden engellenir ve etkisiz hale getirilir.Sağlık açısından oldukça faydalı olduğu bilinen bu tarifin nasıl yapıldığını merak ediyorsanız hemen açıklayım.

Nasıl yapılır? Ne kadar bal kullanacaksanız aynı oranda karbonat kullanmanız gerekir. 4. yemek kaşığı bal ve 4 tatlı kaşığı karbonatı karıştırın. Bu size bir hafta kadar yeterli olacaktır.Karışımı buzdolabında saklamak yerine oda sıcaklığında saklamanız gerektiğini unutmayın. .

Karışımı yemek saatlerinden önce almamaya dikkat edin. Bu terapi süresinde diyetinizi değiştirmeli; kırmızı eti azaltarak şeker ve una tüketiminize son vermelisiniz.

Bunu paylaş:


Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

İŞTE İÇİNDEN BÖCEK ÇIKAN MARKALAR… Aspirinin Saç Tırnak ve Nasıra Faydaları Keçiboynuzu Tozu Faydaları – Harnup Unu Kullanımı İbrahim Saraçoğlu – Bel Fıtığı İçin Bitkisel Tedavi Kürü