Reklamlar

KARINCALARI ÖLDÜRMEDEN KURTULUN!

Evlerin içerisine isteğimiz dışında ve biz fark etmeden giren karıncalar,  oldukça rahatsız edici olmaktadır. Özellikle de mutfak ve beyaz zeminler üzerinde bulunması, görünüm açısından can sıkıcıdır.

Karıncaları öldürmeye gönlümüz razı olmaz ve farklı bir yöntem ararız. Karıncaları öldürmeden evden uza tutmak için uygulayabileceğimiz doğal yöntemler bulunmaktadır.

Karıncalardan Kurtulma Yolları

Bebek Pudrası Yöntemi

Karıncaları evden uzaklaştırmanın doğal yöntemlerinden biri gezdiği yollar üzerine bebek pudrası dökmektir. Bebek pudrası karıncaların bölgeden uzaklaşmasını sağlayacaktır.

Narenciye Kabukları Yöntemi

Limon, portakal ve mandalina gibi narenciye kabuklarını mutfak robotundan geçirin. Küçük parçalara ayrılan kabukları karınca yuvalarının veya geldikleri deliğin bulunduğu yerlere dökün. Karıncalar bölgeyi terk edecektir.

Sirke, Su ve Bulaşık Deterjanı Karışımı

2 su bardağı suyun içerisine bir miktar beyaz sirke ve 3 yemek kaşığı bulaşık deterjanı ekleyin. Karışımı karınca yuvalarının olduğu yere dökün. Karıncalar bölgeden kısa sürede uzaklaşacaktır.

Tarçın Kullanımı

Öğütülmüş olan tarçını karıncaların gezdiği yerlere ve yuvalara serpiştirin. Tarçın, karıncaları evden uzaklaştıracaktır.

Kahve Telvesi Yöntemi

Karınca yuvalarının bulunduğu yerlere bir miktar kahve telvesi serpin. Kahve telvesi karıncaları uzaklaştırmak için etkili bir yöntem olacaktır.

Reklamlar

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Gerçek Tereyağı Nasıl Anlaşılır..