GÖNÜL SOFRASI RAHMET PINARI
27 Ocak 2018 ( 76392 izlenme )
Reklamlar

Kas ve kemik güçsüzlüğü için inanılmaz etkili kür

Kandaki protein gibi bazı maddelerin taşınması lazım. Bu taşıma işlemi işlemini yapan taşıyıcıların sağlam olması lazım. Bu taşıyıcılarda meydana gelecek bozukluklar kas ve kemiklerin güçsüz kalmasına sebep olur. Kaslardaki ve kemiklerdeki güçsüzlüğün vücudumuza birçok zararı vardır.

En başta vücut ağırlığının taşınmasında güçlük çekilir, en ufak bir harekette kaslarda ve kemiklerde yorulma, ağrı meydana gelir.

Kaslardaki protein alıcılarının iki ucu kapalı olursa da bu hastalık çıkar. Kas erimesi varsa kaslarda protein eksikliği vardır.Kasları güçlendiren proteinlerdir.Kemik erimelerinin neden ise kalsiyum ve potasyumdur.

Kas ve kemikleri güçlendiren birçok kimyasal ilaç vardır.Bu ilaçların birçok da yan etkileri görülür.Bu yan etkilerden kurtulmak için yapacağım şey , bitkisel tedavi yöntemlerini denemektir.

Bu haberimizde İbrahim Saraçoğlu‘nun kas ve kemikleri güçlendiren kürünü vereceğiz

MALZEMELER
BİR TATLI KAŞIĞI TESTERE DİŞLİ ASLAN PENÇESİ
BİR TATLI KAŞIĞI ÇOBAN ÇANTASI
BİR BARDAK SU

YAPILIŞI
Bir kabın içine 1.5 bardak su ilave edilir.Kabın içine daha sonra bir tatlı kaşığı testere dişli aslan pençesi, bir tatlı kaşığı çoban çantası ilave edilir ve kısık ateşte 10 dakika kaynatılır.Kaynatıldıktan sonra ılımaya bırakılır. Elde edilen kür yemeklerden 2 saat sonra bir su bardağı içilir. Bu işlem 1 ay boyunca devam etmelidir.Daha sonra ara verip 2.5-3 ayda bir tekrar edilmelidir.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

ŞOKTA YENİ FIRSATLAR ! YEPYENİ KATALOG YAYINLANDI.. Manisalı Lütfü Acet Bu bitki ile 20 Günde Kanseri Yendi! Bu caninin ne yaptığını öğrenince deliye döneceksiniz! SONUNA KADAR İZLEYİN..ÇOK DUYGULANACAKSINIZ..