GÖNÜL SOFRASI RAHMET PINARI
16 Eylül 2018 ( 13287 izlenme )
Reklamlar

Maydanoz Limon ile 5 Günde 3 Kilo

Fazla kilolardan kurtulmak ve fit bir vücuda sahip olmak için uygulanan diyetlerin dışında özel kürler de uygulanabilir. Kısa sürede hızlı kilo vermeyi sağlayan malzemelerin karıştırılması ile elde edilen bu kürler, belirli aralıklar ile uygulanıp tüketilmelidir.
 Metabolizma hızlandırma ve kolay kilo vermeyi sağlayan maydanoz ve limon kürü de belirli aralıklar ile belirli sürelerde uygulanan bir kürdür. Sadece 3 malzeme ile elde edilen maydanoz-limon kürü sindirimi kolaylaştırma özelliği ile midenin de rahatlamasını sağlar.

Hazırlanışı ve Uygulanışı
İlk olarak maydanozları temizleyip ince ince kıyın. Bir bardak içine alıp üzerine limonu sıkın. Karıştırıp 1 bardak su ekleyin. Yeniden malzemeleri karıştırın. Hazırladığınız bu karışımı her gün sabahları aç karnına tüketin. 5 gün ara vermeden uyguladıktan sonra 10 gün ara verin. Ardından yeniden 5 günlük uygulama yapabilirsiniz.

Maydanozun Faydaları
Maydanoz bazı kanser türlerinin önlenmesinde etkilidir. Aynı zamanda zararlı tümörlerin de gelişmesi ve ilerlemesini önler.

Adet başlaması için maydanoz kullanılabilir.

Üriner sistem enfeksiyonlarının tedavisinde etkili şekilde kullanılabilir.

Romatoid antrit için olumlu etkisi vardır.

Maydanoz Suyunun Olası Yan Etkileri
Böbrek hastalığınız varsa maydanoz tüketmeyin.
Emziren anneler maydanozu günlük aldıkları besin miktarlarından fazla tüketmemelidir.
Adet akışını hızlandırdığı için gebelik döneminde tüketilmemesi gerekir.
Kan inceltme ilacı ile birlikte maydanoz tüketilmemelidir.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Kadınlarda Kanser Belirtileri Nelerdir ? Bunları Önemseyin ! Sarımsağın kullanım alanlarına çok şaşıracaksınız! 1 KURUŞA EV ALMAK.. İŞTE HELAK EDEN 7 BÜYÜK GÜNAH! ARALARINDA ÖYLE BİRİ VAR Kİ.