GÖNÜL SOFRASI RAHMET PINARI
01 Haziran 2018 ( 405 izlenme )
Reklamlar

Mekke Harem Mescidi’nin İmamı Şüreym’in hutbesi:Mekke Harem Mescidi’nin İmamı Şüreym’in hutbesi:

Fiyatlar yüksek,  kadınlar çıplak, Camiler boş ve kimsesiz,Alahın  emirleri Hükümsüz.

Hırsızlar safada; Mücahitler bela ve Cefada. Zina helâl ;evlilik muhal.  Kadınlar Erkeklere hükmeder. Erkekler Kadınlara Zulmeder. Müslüman beldeler işgal altında.

Fakirin yağmurda  yok Şemsiyesi  Kıyametin  kalmadı Saniyesi Hemen tövbe edelim.  Delik çuvallardan sakınalım.  (Delik çuval nedir bilirmisin )

En güzel Şekilde  abdest alırsın  ama israf edersin. Fukaraya tasadduk eder  sonrada minnet ve  eziyet edersin. Gündüz oruç tutup, geceleri ibadet edersin.  Fakat akrabanı  ziyaret etmezsin.

Oruç tutup, açlık ve susuzluğa  sabredersin  ama dilini tutmaz, çirkin Laflar edersin. Sıkı sıkı örtünürsün ama  sıktığın Parfümün kokusu  hertarafa yayılır.

Misafir ağırlarsın  lâkin gider gitmez  Gıybet ve  Dedikodusunu yaparsın. Hulâsa hayır ve  hasenatınızı delik  ve yırtık Çuvallarda toplamayın.

Nice zorluk ve Binbir  zahmet ile topladığınız. Emekleriniz ibadetiniz  boş yere akar gider.

Ya Rabbî; Bana ve sevdiklerime  Mağfiret eyle.  Hidâyetini nasip et. Amin.

Arap halkının ve  Ümmetin acaip halleri: Fiyatların yüksekliğini bahane  edip hacca gitmez ama  keyfi için tatile koşar. Akıllı olun Allah’ın malı Pahalı  ve daha kârlıdir.  Günde 100 satır Roman okur ama vakit darlığını bahane edip10 Ayet okumaz.

Dikkat edin  Allah’ın malı pahalı  ve daha kârlıdir. Bu mesajı başkalarına  aktaracak  kişiler azdır.  Düşün ki Allah seni görüyor ve sen onun için bunu yapıyorsun. Şarkıları paylaşıp  Kuran’ı kerim’i  paylaşmayı utananlar var

Ya Rabbî: Bu mesajı kim paylaşırsa  onu hiç ummadığı yerden Rızıklandır.

Bunu paylaş:

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bu Belirtileri Mutlaka Önemseyin… 70 bin Meleğin Amin Dediği Dua Yalova'da korkunç ölüm! SÜBHANALLAH GÜZELLİĞE BAKIN !!! Böyle bir şey görmedim