GÖNÜL SOFRASI RAHMET PINARI
22 Nisan 2018 ( 3092 izlenme )
Reklamlar

Mikroplar ölsün… özellik bu dönemler için gerekli bir bilgi..

Gribal enfeksiyon soğukla birlikte herkes etkisi altına almaya başladı. Hepimizin bildiği gibi gribin en büyük ilacı C vitaminidir, ve Limon en büyük C Vitamini deposudur. Sizde gribal enfeksiyondan kurtulmak için aşağıdaki yolları deneyebilirsiniz.

Ayaklarınızı 10 Dakika Ovarak Topuk ve ayakların emilimi yüksek olduğu için ayak ve topuklarımıza sürdüğümüz maddeler hızlı bir şekilde bedenimize yayılır. Limonu topuk ve ayak üzerine masaj yaparak 10 dakika uygularsanız grip enfeksiyonuna iyi geldiğini göreceksiniz.

Limon Suyu, Tuz ve Karabiber Karışımı ile, limonun faydaları 1 çorba kaşığı Limon suyu, Tuz ve Karabiberi karıştırın ve içiniz.

Bu karışım içimizdeki tüm gribal enfeksiyonları etkisiz hale getirecektir. Limon Suyu ile Gargara Yapın
2 Çorba Kaşığı Limon suyu ve Yarım çar bardağı suyu karıştırın.

Ağzınızda gargara yapınız. Boğazınızdaki mikropları ve ağzınızdaki yaraları yok edecektir.

Bunu paylaş:

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Acı biberin bu etkisini duyunca daha sık yiyebilirsiniz Kansere Karşı Her Evde Bulunan İki Basit Besini Birleştirip Tedaviye Dönüştürdü Hükümet Önünü Kesti SON DAKİKA! CANLI YAYINDA YER YERİNDEN OYNUYOR...! Müge Anlı Fatma Demir Cinayetinden Şok Gelişme! Bir Anda Azından Kaçırdı! TÜRKİYE EKRANA KİTLENDİ...! NERDE VE SAAT KAÇTA ÖLDÜRÜLDÜ ŞOK ŞOK Pek çok kişinin yaşadığı 10 hastalığa Mucize doğal yöntemler.