GÖNÜL SOFRASI RAHMET PINARI
21 Şubat 2018 ( 156 izlenme )
Reklamlar

Milli mesajlaşma uygulaması yayında: PttMessenger


Ülkemizin milli posta-telgraf kurumu PTT, şimdi de mobil mesajlaşma uygulaması geliştirdi.Ülkemizin milli posta-telgraf kurumu PTT, şimdi de mobil mesajlaşma uygulaması geliştirdi.

Başbakan Binali Yıldırım, Bakanlar Kurulu Toplantısı sırasında PttMessenger ile Hatay’daki Harekat Merkezi’ne hitap ederek bu uygulamayı resmi olarak da kullanmış tanıtmış oldu.

messenger.ptt.gov.tr adresinden görebileceğiniz üzere PttMessenger hem iOS ve Android hem de masaüstü sürümleriyle kullanılabilecek.

PTT Messenger, resmi iletişim uygulaması olarak dikkat çekiyor. İşte, PTT’nin internet sitesi üzerinden yapılan tanıtım; PttMessenger, güvenliği dünyaca ispatlanmış metodoloji ve teknolojiler dikkate alınarak geliştirilmiştir.

Farklı fonksiyonlar için farklı uygulamalar kullanmak yerine PttMessenger, kaynak kullanımı optimize edilmiş şekilde çok fonksiyonlu kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

PttMessenger, platform bağımsız çalışabilir yapısı ile etkin bir erişilebilirlik sağlamaktadır.

PttMessenger, tamamen milli mühendislik kabiliyetleriyle geliştirilmesi nedeni ile, güncellenmeye elverişli bir tasarıma sahiptir.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Tunceli'nin Ovacık İlçesinde güvenlik güçlerince vurulan PKK'lı teröristin kendini patlatma anı güvenlik kamerasına yansıdı. 2,3 diş sarımsağı doğrayın ve Bir kaşık bal ile karıştırın Evde Kolayca Portakal, Mandalina, Limon Kabuğu Sirkesi Yapımı .. Yok Böyle Bir Çoban Köpeği..