GÖNÜL SOFRASI RAHMET PINARI
21 Şubat 2018 ( 159 izlenme )
Reklamlar

Milli mesajlaşma uygulaması yayında: PttMessenger


Ülkemizin milli posta-telgraf kurumu PTT, şimdi de mobil mesajlaşma uygulaması geliştirdi.Ülkemizin milli posta-telgraf kurumu PTT, şimdi de mobil mesajlaşma uygulaması geliştirdi.

Başbakan Binali Yıldırım, Bakanlar Kurulu Toplantısı sırasında PttMessenger ile Hatay’daki Harekat Merkezi’ne hitap ederek bu uygulamayı resmi olarak da kullanmış tanıtmış oldu.

messenger.ptt.gov.tr adresinden görebileceğiniz üzere PttMessenger hem iOS ve Android hem de masaüstü sürümleriyle kullanılabilecek.

PTT Messenger, resmi iletişim uygulaması olarak dikkat çekiyor. İşte, PTT’nin internet sitesi üzerinden yapılan tanıtım; PttMessenger, güvenliği dünyaca ispatlanmış metodoloji ve teknolojiler dikkate alınarak geliştirilmiştir.

Farklı fonksiyonlar için farklı uygulamalar kullanmak yerine PttMessenger, kaynak kullanımı optimize edilmiş şekilde çok fonksiyonlu kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

PttMessenger, platform bağımsız çalışabilir yapısı ile etkin bir erişilebilirlik sağlamaktadır.

PttMessenger, tamamen milli mühendislik kabiliyetleriyle geliştirilmesi nedeni ile, güncellenmeye elverişli bir tasarıma sahiptir.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Gece Yatmadan Önce Bir Diş Sarımsak Yutmak – Faydası sizi çok şaşırtacak! Bu Güçlü Antioksidanlı İçecek İnsanları Resmen Yeniden Onarıyor Bamya Suyunun Kanıtlanmış 7 Faydası Fatma Demir Olayı - Gelin Necla Yalan Söylediğini İtiraf Ediyor..