GÖNÜL SOFRASI RAHMET PINARI
22 Temmuz 2018 ( 41312 izlenme )
Reklamlar

Negatif Enerji Evden Nasıl Atılır?

Negatif Enerjiyi Evden Atmanın Yöntemi
Enerjiye inanan bir çok insan iyi bir enerjinin iyi şeyleri çektiğine ve kötü olayların ise kötü enerjiden kaynaklandığına inanırlar.

Düşünceler ve hissedilen duygular farklı türde enerjiler oluşturur ve bu da günlük yaşamı etkiler.

Özellikle ev ortamında kötü ve iyi enerjiden sıklıkla bahsedilir. Evde yaşayan insanların ruh hallerinde ki değişimler, eve gelen misafirin getirdiği enerji evin enerjisini değiştirebilmektedir.
Negatif enerjiler evin her yerine sindiği için olumsuz etkileri tüm hayatınızı etkilemektedir.

Evde ki kötü enerjiyi tespit etmenin ve negatif enerjiyi atmanın uzun yıllardır uygulanan kolay bir yöntemi var.
Evde kötü enerji varsa ne olur?Ev ortamında ki kötü enerji hayatınızın tümüne olumsuz bir etki edebilir. Eğer evinize geldiğinizde kendinizi olduğunuzdan daha yorgun, sıkılgan ve karamsar hissediyorsanız bu evinizde kötü enerji olduğu anlamına gelebilmektedir.

Kötü enerji; aile ilişkilerinde sorun yaşanmasına, kişinin kendini depresif ve stresli hissetmesine, alıngan bir ruh haline ve yaşam sevincinin düşmesine neden olur.
Negatif Enerjiyi Atan 3 Malzemeli KarışımMalzemeler:

* Deniz tuzu

* Beyaz sirke

* Su

* Şeffaf bir bardak

Evde ki Negatif Enerji Nasıl Atılır?
İlk olarak bardağın üçte birine tuz ekleyin. Geren kalan kısmın yarısına su ve diğer yarısına sirke ekleyin.

Hazırladığını karışımı evinizde görünmeyen bir yere koyun ve 24 saat boyunca hiç hareket ettirmeyin.

24 saat sonra bardağı gözlemleyin. Eğer koyduğunuz bardak olduğu gibi duruyorsa evinizde negatif enerji yok demektir. Fakat hazırladığını karışımın üstünde baloncuklar varsa veya bıraktığınızdan daha farklı bir görüntüye sahipse, rengi koyulaşmışsa evinizde negatif enerji var demektir.


Eğer evinizde negatif enerji olduğunu gördüyseniz yapmanız gereken bardağı ilk koyduğunuz şekilde bulana kadar bu işlemleri tekrarlamak. Her 24 saat sonunda bardağı evinizin dışında bir yere dökmeye özen göstermelisiniz. Uygulamayı evinizin farklı odalarında da deneyebilirsiniz.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Devamını Okuyun... B-ir İs-teğin Ge-rçekleşmesi İçin Hacet – Dilek Duası -Uzmanlar açıkladı; Öksürük şurubundan daha etkili. Şıp diye kesiyor. Damarlardaki tıkanıklıkları açar, kalp krizi riskini azaltır!