GÖNÜL SOFRASI RAHMET PINARI
31 Ocak 2018 ( 8558 izlenme )
Reklamlar

NOHUTU 1 GECE SUDA BEKLETİP SUYU İÇERSENİZ BAKIN NELER OLUYOR.

Hiç bilmediğiniz gerçekler ..Nohut kendi başına cilde, kalbe, uykusuzluğa ve birçok rahatsızlığa oldukça iyi geliyor. Kendi başına bu kadar faydalı olan bir besin kaynağının sizce de suyunun da faydalı olması gayet normal değil mi? Kaynattıktan sonra veya bir gece suda beklettiğiniz nohudun suyunu çeşitli sebeplerden dolayı yemeklere eklemiyor olabilirsiniz. Ancak nohut suyunu bundan sonra atmamanızı tavsiye ediyoruz. Çünkü nohut suyu sağlığınız açısından oldukça faydalı.

Nohut suyunun şaşırtan faydaları Nohut kendi başına sağlığımız için oldukça faydalı. Ancak nohudun suyunun da sağlığımıza inanılmaz faydalar sağladığını daha önce duymuş muydunuz? Birazdan vereceğimiz bilgilerden sonra nohut suyunu atmak istemeyeceksiniz. Nohut kendi başına cilde, kalbe, uykusuzluğa ve birçok rahatsızlığa oldukça iyi geliyor. Kendi başına bu kadar faydalı olan bir besin kaynağının sizce de suyunun da faydalı olması gayet normal değil mi?

İşte nohut suyunun sağlığınıza sağladığı faydalar… 
Cinsel gücü arttırır. Özellikle erkeklerde sperm sayısının artmasına yardımcı olur.
Nohut suyunun hızlı bir şekilde yara iyileştirici ve hücre yenileyici özelliği vardır. 
Bağışıklık sistemini güçlendirir, hastalıklardan koruyucu etkisi vardır. Romatizmal ağrılara iyi gelir.
Bel ve kas ağrılarında tedavi edici özelliği vardır.
Ağız içinde oluşan yaralara gargara yapıldığında oldukça iyi geldiği söylenmektedir. 
Aç karnına içilen nohut suyunun bağırsakları aynı zamanda da bağırsak içinde yer alan kurtçukları temizlediği bilinmektedir. 
Cilt hücrelerini yeniler cildin gençleşmesini sağlar.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

NİSAN YAĞMURU / TOPLANACAĞI GÜNLER VE ŞİFALARI, Balıkları dondurucuya koymadan önce mutlaka izleyin..! Erdoğan'dan Körfez'e beklemedikleri yerden mesaj! ÇOCUĞU TATLI DİLLE DİSİPLİNE ETMENİN 8 YÖNTEMİ!