GÖNÜL SOFRASI RAHMET PINARI
04 Şubat 2018 ( 11138 izlenme )
Reklamlar

Ölen kadın morgda doğum yaptı


Güney Afrika’nın Cape Town şehrindeki Mthayisi köyünde yaşayan 33 yaşındaki Nomasonto Nomasonto Mdoyi isimli hamile kadın, nefes almakta zorluk şikayeti ile hastaneye kaldırıldıktan kısa bir süre sonra hayatını kaybetti. Kadının cenazesi, cenaze törenini düzenleyecek olan şirkete teslim edildi.
Şirket çalışanları cenaze töreni için çalışmalara başladıkları sırada tabutu açtıklarında kadının bacakları arasında bir bebeğin cansız bedenini buldular. Doktorlar, kas gevşemesi ya da kadının vücudunda biriken bakterilerin bebeğin anne karnından çıkmasına sebep olduğunu söyledi.
Yirmi yıldan fazladır bu sektörde çalıştığını söyleyen şirket müdürü böyle bir şeye ilk defa rastladığını, kadını tabuta koymak için morgdan çıkardıklarında annenin bacakları arasında doğmamış bebeği gördüklerini ve çok şaşırdıklarını, bu yüzden bebeğin cinsiyetine bile bakmayı düşünemediklerini, anne ve bebeği beraber gömdüklerini söyledi.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Öksürüğe Doğal Çözüm – Anında Rahatlayacaksınız Elazığ'da bir adam 88 yaşındaki annesini, elleriyle boğarak öldürdü Devamını Oku… "Cennetin Asâsı" Olarak Anılan Bu Bitki Vücudumuz İçin Mucizevi Bir İyileştirici